.

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (28)

  • Blanka 16.11.2017

    Pasyjko, no fajnie się Ciebie czyta!:) Minimum tekstu, maksimum treści;)

  • Pasja 16.11.2017

    Oh Blaneczko jak miło słyszeć takie słowa. Miłego dnia:)

  • illibro 16.11.2017

    No tak ;) Czy to zalążek feminizmu: Zaskoczyłaś mnie na końcu ;)

  • Pasja 16.11.2017

    Nie żaden zalążek. A zaskoczenie? O to chodziło. Pozdrawiam

  • Tanaris 16.11.2017

    I taki mały akcencik na koniec. Super. 5 :)

  • Pasja 16.11.2017

    Ten mały alchemik, a jakie wielkie znaczenie. :) Miłego

  • Pasja 16.11.2017

    akcencik*

  • Tanaris 16.11.2017

    pasja wiem wiem, ale pisze z komórki, a walczyć ze słownikiem czasami ciężko. :p i się nie zauważa :/

  • Pasja 16.11.2017

    Tanaris to ja się pomyliłam? Wszystkiego dobrego

  • Tanaris 16.11.2017

    pasja a bo już się bałam, że to z mojej przyczyny. :D a błędów staram się unikać. :*

  • Tanaris 16.11.2017

    Nie przejmuj się, dziś jestem zakręcona.

  • Pasja 16.11.2017

    No i fajnie

  • Tanaris 16.11.2017

    pasja Gdzie tam, dziś jakby mój 13 :P Ciekawe, co też jeszcze w domu i ogólnie wszędzie narobię.

  • Pasja 16.11.2017

    Tanaris trzynastego, wszystko zdarzyć się może. Więc głową do góry. Miłego

  • Gregor 16.11.2017

    Też kocham samonośne u kobiety.

  • Pasja 16.11.2017

    Samonośne pończoszki to jest coś. Jeszcze jak ładna nóżka. :)

  • Pan Buczybór 16.11.2017

    Heh, no niby prawda. Choć same pończochy to trochę mało; ważne, żeby było jeszcze coś w środku.

  • Pasja 16.11.2017

    No Panie Buczyborze pończoszki na długich nogach. Miłego wieczoru:)

  • Karawan 16.11.2017

    Taak. Dawno, dawno temu był taki wynalazek i nazywał się pończochy. Ba, były nawet pończochy z szwem! Ale kto poza Dino o tym pamięta? Potem były kabaretki ale to już nowoczesność skrzeczała za rogiem... Senevrati! 5

  • Pasja 16.11.2017

    Pamięta, pamięta. Na studniówkę byłam wystrojona w pończochy ze szwami. A jak zgrabnie noga wyglądała. Kabaretki też były. Miłego wieczoru

  • Szudracz 16.11.2017

    A pas do ponczoch gdzie się podział? Czyżby to były samonośne. :) 5

  • Pasja 16.11.2017

    Te akurat samonośne były. Dzięki odwiedzimy. :)

  • riggs 17.11.2017

    Smacznie ujety fetyszek....5

  • Pasja 17.11.2017

    Dzięki za odwiedziny. Pozdrawiam

  • fajne to opowiadanko :) 5
    Pozdrawiam

  • Pasja 17.11.2017

    Dzięki Maurycy za wizytę. Pozdrawiam

  • Tina12 18.11.2017

    Fajna mini hiatoryjka :)

  • Pasja 19.11.2017

    Tinka dzięki za odwiedziny. Miłego dnia

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania