Moim źródłem światła jest żarówka :x
Ja mam zupełnie odwrotny pogląd na to, ale tekst był dobry :-) krótko uzasadniłaś swoje stanowisko, ale spodziewałem się jakiegoś głębszego zakończenia :-D 5-
Światło, bezpieczny promyk migoczący w gęstym mroku. Czasem widzimy go w oddali, ale nie podchodzimy bojąc się oszustwa, pułapki. Ja do swojego podszedłem i zacisnąłem w dłoniach. Wszedł mi pod skórę, rozświetlił wnętrze, dotarł do serca i tam zamieszkał, w małym pokoiku. Moja nic łącząca mnie z nieskończonością, z bezkresną przestrzenią pośród gwiazd. Mój gwiezdny pyłek, chucham w niego, a on rozświetla się milionem barw i zaczyna śpiewać. Śpiew ten to melodia mego życia. Moje światło, mój ogień. Moja żona.
5!
Komentarze (8)
Melancholijnie ;)
Koszykówka :3
5/5
Świetne, smutne...
Moim ogniem jest anime i manga :)
5
Moim źródłem światła jest żarówka :x
Ja mam zupełnie odwrotny pogląd na to, ale tekst był dobry :-) krótko uzasadniłaś swoje stanowisko, ale spodziewałem się jakiegoś głębszego zakończenia :-D 5-
Ej, koniec jest mójXD 5
SługaL: To do mnie? Jeśli tak to to był przypadek. Mogę zmienić końcówke, jak coś...
Nie trzeba: ) To tylko jedno zdanie.
myśle, że zawsze są jakieś ograniczenia, niestety; tekst dobry ale czegoś mi w nim brakowało ; 4:)
Światło, bezpieczny promyk migoczący w gęstym mroku. Czasem widzimy go w oddali, ale nie podchodzimy bojąc się oszustwa, pułapki. Ja do swojego podszedłem i zacisnąłem w dłoniach. Wszedł mi pod skórę, rozświetlił wnętrze, dotarł do serca i tam zamieszkał, w małym pokoiku. Moja nic łącząca mnie z nieskończonością, z bezkresną przestrzenią pośród gwiazd. Mój gwiezdny pyłek, chucham w niego, a on rozświetla się milionem barw i zaczyna śpiewać. Śpiew ten to melodia mego życia. Moje światło, mój ogień. Moja żona.
5!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania