.

.

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Anonim 20.07.2015

    Melancholijnie ;)
    Koszykówka :3
    5/5

  • Senezaki 20.07.2015

    Świetne, smutne...
    Moim ogniem jest anime i manga :)
    5

  • Ekler 20.07.2015

    Moim źródłem światła jest żarówka :x
    Ja mam zupełnie odwrotny pogląd na to, ale tekst był dobry :-) krótko uzasadniłaś swoje stanowisko, ale spodziewałem się jakiegoś głębszego zakończenia :-D 5-

  • Slugalegionu 20.07.2015

    Ej, koniec jest mójXD 5

  • Pospolita 20.07.2015

    SługaL: To do mnie? Jeśli tak to to był przypadek. Mogę zmienić końcówke, jak coś...

  • Slugalegionu 20.07.2015

    Nie trzeba: ) To tylko jedno zdanie.

  • NataliaO 20.07.2015

    myśle, że zawsze są jakieś ograniczenia, niestety; tekst dobry ale czegoś mi w nim brakowało ; 4:)

  • Chris 21.07.2015

    Światło, bezpieczny promyk migoczący w gęstym mroku. Czasem widzimy go w oddali, ale nie podchodzimy bojąc się oszustwa, pułapki. Ja do swojego podszedłem i zacisnąłem w dłoniach. Wszedł mi pod skórę, rozświetlił wnętrze, dotarł do serca i tam zamieszkał, w małym pokoiku. Moja nic łącząca mnie z nieskończonością, z bezkresną przestrzenią pośród gwiazd. Mój gwiezdny pyłek, chucham w niego, a on rozświetla się milionem barw i zaczyna śpiewać. Śpiew ten to melodia mego życia. Moje światło, mój ogień. Moja żona.
    5!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania