-
-Autor: NataliaOCzytano 407 razyData dodania: 04.06.2015
Średnia ocena: 4.7 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić14
no fajne i ciekawe, aczkolwiek piroman too przede wszystkim podpalacz, więc te bomby trochę mi nie pasują :)
przez to dałam ogień i płomienienie
dobiłeś mnie a mi się tak podobało :(
no mówię , że fajne mi też się podoba, ale bomby to z terrorystą raczej :)
Mi się podobało ;) 5/5
dzięki Shiroi
wiem, że z terrorysta :( ale tak fajnie mi się kojarzyło z ogniem i płomieniami , oj nie wyszło. Dzięki Filip :*
oj wyszło wyszło :* tylko czasami marudze :)
Nie zdecydowany facet ah :))
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (9)
no fajne i ciekawe, aczkolwiek piroman too przede wszystkim podpalacz, więc te bomby trochę mi nie pasują :)
przez to dałam ogień i płomienienie
dobiłeś mnie a mi się tak podobało :(
no mówię , że fajne mi też się podoba, ale bomby to z terrorystą raczej :)
Mi się podobało ;)
5/5
dzięki Shiroi
wiem, że z terrorysta :( ale tak fajnie mi się kojarzyło z ogniem i płomieniami , oj nie wyszło. Dzięki Filip :*
oj wyszło wyszło :* tylko czasami marudze :)
Nie zdecydowany facet ah :))
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania