-

-

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • Anonim 04.06.2015

    no fajne i ciekawe, aczkolwiek piroman too przede wszystkim podpalacz, więc te bomby trochę mi nie pasują :)

  • NataliaO 04.06.2015

    przez to dałam ogień i płomienienie

  • NataliaO 04.06.2015

    dobiłeś mnie a mi się tak podobało :(

  • Anonim 04.06.2015

    no mówię , że fajne mi też się podoba, ale bomby to z terrorystą raczej :)

  • Anonim 04.06.2015

    Mi się podobało ;)
    5/5

  • NataliaO 04.06.2015

    dzięki Shiroi

  • NataliaO 04.06.2015

    wiem, że z terrorysta :( ale tak fajnie mi się kojarzyło z ogniem i płomieniami , oj nie wyszło. Dzięki Filip :*

  • Anonim 04.06.2015

    oj wyszło wyszło :* tylko czasami marudze :)

  • NataliaO 04.06.2015

    Nie zdecydowany facet ah :))

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania