aa

aa

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 14

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (22)

  • Violet 03.04.2017

    I jak zwykle niewiele rozumiem, a to znaczy, ze jest ok. Podoba mi się połączenie żółci i szarości, dzięki za wiosenną inspirację.
    Pozdrawiam.

  • Anonim 03.04.2017

    sporo ostatnio wylało się tej żółci, i na niewiele się to zdało, pozostał absmak, sumień żre, do ostatniego gnata,5.

  • AndreaR 04.04.2017

    5 Podobasia zostawiam.:) Pozdrawiam.

  • Pan Buczybór 04.04.2017

    Podobasie zawsze przyjmę. Dzięki serdeczne.

  • KarolaKorman 04.04.2017

    ,, Zwykłość jest niezwykła. '' - to zdanie jest cudne :) 5 :)

  • Pan Buczybór 04.04.2017

    Mówisz? To dobrze.

  • Tanaris 04.04.2017

    Ciekawy taki spacer bez celu... 5

  • Adam T 04.04.2017

    "Gdy szarość przysłania wszystko żółć bardziej przyciąga..." - wyrwane z kontekstu brzmi jeszcze lepiej (przy okazji, przed "żółć" powinien być przecinek). W tym zdaniu jest cała puenta. Poszły gwiazdki.

  • Pan Buczybór 04.04.2017

    Eh. Głupie przecinki zawsze gdzieś uciekają. Dzięki.

  • Jo-anka 04.04.2017

    Fajne bazgroły z nudów ;) 5 ;)

  • Pan Buczybór 04.04.2017

    Czasem coś tam wychodzi. Dzięki.

  • Pasja 04.04.2017

    Wszystko co pokolorowałeś to kolory ziemi i zrobiłeś obraz rzeczywisty. A sukienkę trzeba prać w porządnym płynie do kolorów i będzie jak nowa. Pozdrawiam ciepło i 5

  • Pan Buczybór 04.04.2017

    Pozdrawiam również i za ocenę dziękuję

  • fanthomas 04.04.2017

    Mądre słowa. 5

  • Ewcia 04.04.2017

    Rodzinny spacer może być fajny.Lepiej spędzić chwile z rodzinką na powietrzu, niż przed telewizorem.Daję 5

  • Szudracz 04.04.2017

    Widok szarości i ta żółć wiele mówi. 5

  • Szalokapel 04.04.2017

    Niebanalne, zresztą, u Ciebie na banalność, Buczybórze, nie ma co liczyć. :) Dobre. Piateczka.

  • Pan Buczybór 04.04.2017

    *Buczyborze (chyba).

    To dobrze, że jest dobrze.

  • Alicja 11.04.2017

    Trochę jak dla nie niezrozumiałe, ale to znaczy, że jest dobre. 5, pozdrawiam :)

  • maciekzolnowski 18.04.2018

    Tworzysz najlepsze drabbelki w całej galaktyce (wliczając w to: opowi.pl i "Nową Fantastykę"). Na tym ostatnim portalu w życiu nie znalazłem nikogo, kto dorastałby Ci do pięt (mówię oczywiście tylko Twoich o drabbelkach, o króciakach, bo na razie je tylko znam). Pozdro ;)

  • Pan Buczybór 19.04.2018

    heh, cóż za wywyższenie... no, dzięki, że czytasz

  • maciekzolnowski 18.04.2018

    Mówię oczywiście tylko o Twoich drabbelkach, króciakach, bo tylko je znam na razie.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania