"Gdy szarość przysłania wszystko żółć bardziej przyciąga..." - wyrwane z kontekstu brzmi jeszcze lepiej (przy okazji, przed "żółć" powinien być przecinek). W tym zdaniu jest cała puenta. Poszły gwiazdki.
Wszystko co pokolorowałeś to kolory ziemi i zrobiłeś obraz rzeczywisty. A sukienkę trzeba prać w porządnym płynie do kolorów i będzie jak nowa. Pozdrawiam ciepło i 5
Tworzysz najlepsze drabbelki w całej galaktyce (wliczając w to: opowi.pl i "Nową Fantastykę"). Na tym ostatnim portalu w życiu nie znalazłem nikogo, kto dorastałby Ci do pięt (mówię oczywiście tylko Twoich o drabbelkach, o króciakach, bo na razie je tylko znam). Pozdro ;)
Komentarze (22)
I jak zwykle niewiele rozumiem, a to znaczy, ze jest ok. Podoba mi się połączenie żółci i szarości, dzięki za wiosenną inspirację.
Pozdrawiam.
sporo ostatnio wylało się tej żółci, i na niewiele się to zdało, pozostał absmak, sumień żre, do ostatniego gnata,5.
5 Podobasia zostawiam.:) Pozdrawiam.
Podobasie zawsze przyjmę. Dzięki serdeczne.
,, Zwykłość jest niezwykła. '' - to zdanie jest cudne :) 5 :)
Mówisz? To dobrze.
Ciekawy taki spacer bez celu... 5
"Gdy szarość przysłania wszystko żółć bardziej przyciąga..." - wyrwane z kontekstu brzmi jeszcze lepiej (przy okazji, przed "żółć" powinien być przecinek). W tym zdaniu jest cała puenta. Poszły gwiazdki.
Eh. Głupie przecinki zawsze gdzieś uciekają. Dzięki.
Fajne bazgroły z nudów ;) 5 ;)
Czasem coś tam wychodzi. Dzięki.
Wszystko co pokolorowałeś to kolory ziemi i zrobiłeś obraz rzeczywisty. A sukienkę trzeba prać w porządnym płynie do kolorów i będzie jak nowa. Pozdrawiam ciepło i 5
Pozdrawiam również i za ocenę dziękuję
Mądre słowa. 5
Rodzinny spacer może być fajny.Lepiej spędzić chwile z rodzinką na powietrzu, niż przed telewizorem.Daję 5
Widok szarości i ta żółć wiele mówi. 5
Niebanalne, zresztą, u Ciebie na banalność, Buczybórze, nie ma co liczyć. :) Dobre. Piateczka.
*Buczyborze (chyba).
To dobrze, że jest dobrze.
Trochę jak dla nie niezrozumiałe, ale to znaczy, że jest dobre. 5, pozdrawiam :)
Tworzysz najlepsze drabbelki w całej galaktyce (wliczając w to: opowi.pl i "Nową Fantastykę"). Na tym ostatnim portalu w życiu nie znalazłem nikogo, kto dorastałby Ci do pięt (mówię oczywiście tylko Twoich o drabbelkach, o króciakach, bo na razie je tylko znam). Pozdro ;)
heh, cóż za wywyższenie... no, dzięki, że czytasz
Mówię oczywiście tylko o Twoich drabbelkach, króciakach, bo tylko je znam na razie.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania