Drabble "Nowy"
- Kocham go, jest taki twardy i piękny. Ma piękne białe ciało i jest młody. Poznałam go ostatnio w sklepie, patrzył się na mnie. Poleciła mi go koleżanka, podobno to dobra sztuka. Wszystko mi się w nim podoba, jest szybki i śmiały, nigdy nie zadaje pytań tylko działa. Gdy proszę go o coś od razu to robi. Jest niezawodny, zawsze jest kiedy go potrzebuję. Ma piękną obudowę i wnętrze.
- Ale kto to taki Kaśka?- Zapytała koleżanka Kaśki z ciekawością.
- Mój nowy telefon, chcesz zobaczyć?
Komentarze (16)
Dribble to utwór składający się z równo 50 słów ;)
Właśnie zauważyłem że jest 94, dlatego zmieniam nazwę :).
Krystian244 Drabble powinien mieć 100 ;)
TeodorMaj A tam, nie dużo brakuje.
Krystian244 ;)
Mi się podobało, szczególnie na końcu. Dam 4 :)
Dziękuję.
Skoro brakuje czterech słów wystarczy je dopisać, by wszystko się zgadzało i będzie super. Na przykład tu:
,,- Ale kto to taki Kaśka?'' - spytała z ciekawością koleżankę.
Dam 4 z plusikiem :)
Dziękuję.
Dodałeś pięć słów, a podobno brakowało tylko cztery. I przy okazji. W dialogach wszystko, co z ust czyli: powiedziała, rzekła, westchnęła, sapnęła, krzyknęła, warknął i tym podobne, piszemy małą literą :)
*czterech
Nie przesadzaj my.
Krystian244, błędy dalej wiszą i straszą :(
Aż mi się GeraltRiv przypomniał. Ach... wspomnienia. 5
Dziękuję.
Końcówka średnio przypadła mi do gustu, no ale co tu nie mówić... Udane drabble.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania