Pola, bardzo dziękuję. I tak sobie myślę,
że Ty potrafisz zapisać to jeszcze krócej.
Koneserzy literackiego słowa, na pewno
to dostrzegą.
ps jak o życiu, to znowu osiadł kurz na półce
szczególnej i teraz chcę tam umieścić znowu Twojego
czworonoga. Kropka i długi radosny ogon? Tak to leciało?
Polaroid, czerń jest piękna, bo pokornie przyjmuje wszystko.
A niektórym, niekoniecznie dobrze się kojarzy... Jeszcze przed snem,
starannie się do tego przyłożę, do ważnego obrazu... Nie chcę na szybko, byle było.
Bo wtedy niby jest, ale tak naprawdę nie ma...
ps ucałuj Kropkę ode mnie, proszę
jeśli pod tym tekstem znalazł/a się jakaś portaliskowa osobistość, która z zapisem się nie zgadza,
to mówię jej: WYSTĄP. I tyle skromnie rzeknę... Dobranoc Państwu.
ten tekst podpowiedział mi mój umiłowany welsh terrier z psiego nieba...
ps kto, jak nie on, nauczył mnie tak wiele o ludziach i pokorę we mnie pogłębił...
JagVetInte, każdy człowiek ma talent. Najważniejszym jest, w jakim celu
go użyje. Ważne, użyć go tak, żeby na maxa dobrze służyć bliźniemu.
A jeśli służyć dobrze nie potrafi, to przynajmniej krzywdzić nie powinien...,
dzięki za koment
Komentarze (13)
Krótko. Celnie. Nie da się zapomnieć.
5.
Pola, bardzo dziękuję. I tak sobie myślę,
że Ty potrafisz zapisać to jeszcze krócej.
Koneserzy literackiego słowa, na pewno
to dostrzegą.
ps jak o życiu, to znowu osiadł kurz na półce
szczególnej i teraz chcę tam umieścić znowu Twojego
czworonoga. Kropka i długi radosny ogon? Tak to leciało?
Shira
tak to leciało...
i lśniąca czerń :)
długi cieniutki ogon.. niteczka
Polaroid, czerń jest piękna, bo pokornie przyjmuje wszystko.
A niektórym, niekoniecznie dobrze się kojarzy... Jeszcze przed snem,
starannie się do tego przyłożę, do ważnego obrazu... Nie chcę na szybko, byle było.
Bo wtedy niby jest, ale tak naprawdę nie ma...
ps ucałuj Kropkę ode mnie, proszę
Shira
leży obok :)
ok
Polaroid, buziaki dwa, tak to sobie pozwoliłam,
pełen spontan. Szczerość, ona bardzo ważną jest.
Zatem: :) and :)
Shira - Brakuje nawiązania do "Seksmisji" Misja, eksmisja, seksmisja.
infelia, to nawiązuj. Nie moje klimaty... :)
dzięki za komentarz :)
jeśli pod tym tekstem znalazł/a się jakaś portaliskowa osobistość, która z zapisem się nie zgadza,
to mówię jej: WYSTĄP. I tyle skromnie rzeknę... Dobranoc Państwu.
Przed chwilą wysłałam psy i listy gończe w poszukiwaniu
samozwańczych choćby miss - Portalu.
Jak dotąd, bawimy się dobrze... :)
Tak to. :)
ten tekst podpowiedział mi mój umiłowany welsh terrier z psiego nieba...
ps kto, jak nie on, nauczył mnie tak wiele o ludziach i pokorę we mnie pogłębił...
masz talentu, nie 😏?
JagVetInte, każdy człowiek ma talent. Najważniejszym jest, w jakim celu
go użyje. Ważne, użyć go tak, żeby na maxa dobrze służyć bliźniemu.
A jeśli służyć dobrze nie potrafi, to przynajmniej krzywdzić nie powinien...,
dzięki za koment
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania