droga droga

ŻYCIE to misja.

 

A nie miss - ja...

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

w tle celny cel

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (13)

  • Polaroid tydzień temu

    Krótko. Celnie. Nie da się zapomnieć.
    5.

  • Shira tydzień temu

    Pola, bardzo dziękuję. I tak sobie myślę,
    że Ty potrafisz zapisać to jeszcze krócej.
    Koneserzy literackiego słowa, na pewno
    to dostrzegą.
    ps jak o życiu, to znowu osiadł kurz na półce
    szczególnej i teraz chcę tam umieścić znowu Twojego
    czworonoga. Kropka i długi radosny ogon? Tak to leciało?

  • Polaroid tydzień temu

    Shira
    tak to leciało...
    i lśniąca czerń :)
    długi cieniutki ogon.. niteczka

  • Shira tydzień temu

    Polaroid, czerń jest piękna, bo pokornie przyjmuje wszystko.
    A niektórym, niekoniecznie dobrze się kojarzy... Jeszcze przed snem,
    starannie się do tego przyłożę, do ważnego obrazu... Nie chcę na szybko, byle było.
    Bo wtedy niby jest, ale tak naprawdę nie ma...
    ps ucałuj Kropkę ode mnie, proszę

  • Polaroid tydzień temu

    Shira
    leży obok :)
    ok

  • Shira tydzień temu

    Polaroid, buziaki dwa, tak to sobie pozwoliłam,
    pełen spontan. Szczerość, ona bardzo ważną jest.
    Zatem: :) and :)

  • infelia tydzień temu

    Shira - Brakuje nawiązania do "Seksmisji" Misja, eksmisja, seksmisja.

  • Shira tydzień temu

    infelia, to nawiązuj. Nie moje klimaty... :)
    dzięki za komentarz :)

  • Shira tydzień temu

    jeśli pod tym tekstem znalazł/a się jakaś portaliskowa osobistość, która z zapisem się nie zgadza,
    to mówię jej: WYSTĄP. I tyle skromnie rzeknę... Dobranoc Państwu.

  • Shira 6 dni temu

    Przed chwilą wysłałam psy i listy gończe w poszukiwaniu
    samozwańczych choćby miss - Portalu.
    Jak dotąd, bawimy się dobrze... :)
    Tak to. :)

  • Shira 6 dni temu

    ten tekst podpowiedział mi mój umiłowany welsh terrier z psiego nieba...
    ps kto, jak nie on, nauczył mnie tak wiele o ludziach i pokorę we mnie pogłębił...

  • JagVetInte 6 dni temu

    masz talentu, nie 😏?

  • Shira 6 dni temu

    JagVetInte, każdy człowiek ma talent. Najważniejszym jest, w jakim celu
    go użyje. Ważne, użyć go tak, żeby na maxa dobrze służyć bliźniemu.
    A jeśli służyć dobrze nie potrafi, to przynajmniej krzywdzić nie powinien...,
    dzięki za koment

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania