.

 

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (17)

  • Karawan 24.01.2017

    Duperlków Pan Czepialski znalazł kilka. Proszę sprawdzić - pewnikiem znajdziesz. Dwukropki zamiast trzykropków, literówki...no ale to szczególiki. 5

  • Pasja 24.01.2017

    Bardzo wielkie dzięki za czepianie się i proszę dalej się czepiać. Zawsze od mistrza można się wiele nauczyć. Zdrówko

  • Karawan 25.01.2017

    Ze mnie taki Psze Pani mistrz jak z... saksofon. Pozdrawiam. :)

  • Pasja 25.01.2017

    Karawan o przepraszam, a co pań ma do saksofonu?

  • Karawan 25.01.2017

    pasja Porzekadło brzmi: z pana to taki mistrz jak z koziej d... saksofon. Bliżej mi do miszcza niz do mistrza.

  • Pasja 25.01.2017

    Karawan czy saksofon to instrument dęty czy dmuchany? Pzdr.

  • Freya 24.01.2017

    Tytuł bardzo adekwatny do zaistniałej sytuacji. Dla wielu kobiet w tak dojrzałym wieku, dziecko jest nawrotem do świata młodości, która już niechybnie umyka. Doświadczenie i świadomość wcześniejszych potknięć w procesie wychowawczym (brzmi bardzo wyniośle; czyt. macierzyństwo) może sprawić, że Weronika będzie będzie wręcz nazbyt ukochanym dzieckiem. I to także może mieć swoje konsekwencje. Pzdr ;)

  • Pasja 24.01.2017

    Zgadzam się z tobą ale nie do końca. Późne macierzyństwo ma zalety i ma wady. Odmładza, daje poczucie że jesteśmy potrzebni, cierpliwości. Z drugiej strony tak jak piszesz o rozpieszczaniu i pozwala się na więcej swobody. Widzimy to także w postępowaniu dziadków w stosunku do wnuków. Ale teraz widzimy, że celebrytki decydują się coraz więcej na późne macierzyństwo...po czterdziestce. Dzięki zdrówko

  • Violet 24.01.2017

    Nic się nie dzieje bez przyczyny. Czasami po ktoś ma nadać czemuś sens,mam nadzieję, że i w tym przypadku tak miało się stać. Trochę zgrzytów w tekście. 4
    Pozdrawiam.

  • Pasja 25.01.2017

    Niestety życie przynosi różne niespodzianki. Chciałam nakreślić zachowanie kobiety o wieści, że jest w ciąży tak w późnym wieku. Dzięki za i zdrówko. Chyba zgrzyty usunęłam.

  • Pasja 25.01.2017

    Violet to kino Świt na Lwowskiej.

  • Tanaris 24.01.2017

    Tekst pełen ciepła, spokoju, dający wiele do myślenia. Naprawdę pięknie napisana historia. Daję 5 ;)

  • Pasja 25.01.2017

    Dzięki za ocenę i za myślenie. Zdrówko.

  • KarolaKorman 25.01.2017

    ,,Już ja jemu pokażę, gdy wrócę do domu, mówiłam, żeby uważał, a on, że ja już jestem za stara na dziecko.'' - jeżeli to słowa Julii, to na początku wypowiedzi wstaw myślnik
    ,,Zapytał - co się stało? - gdzie byłaś?
    Ze złością odpowiedziała - żeby dał jej spokój.'' - to zamień na dialog, będzie przejrzyściej i poprawnie:
    - Co się stało? Gdzie byłaś? - zapytał.
    - Daj mi spokój. - odpowiedziała ze złością.
    ,, Zrobi sobie kawę, '' - piszesz w czasie przeszłym, więc powinno być np: Postanowiła, że zrobi sobie kawę
    Przeczytałam z przyjemnością :) Takie przypadki chodzą po ludziach i należy się cieszyć, a nie martwić :) Z chęcią przeczytam kolejną część, a tu zostawiam 5 :)

  • Pasja 25.01.2017

    Karola bardzo dziękuję i proszę o jeszcze. Mam nadzieję, że kiedyś coś zrobię bez zgrzytów jak napisała Violet. Ale chyba to nie takie proste. Zdrówko

  • Mieszkaniec 25.01.2017

    No, super! Jak się rodzi nowe życie, to trzeba się cieszyć! To jest cud, to jest dar! A ten Wiktor, to może nawet nie chciał uważać. Bo przeżywając kryzys wieku średniego, mężczyźni mają różne 'młodzieńcze' pomysły. A ta opisana sytuacja jest całkiem pozytywna i taka sielankowa :) A propos dojrzałych ojców, to wspomnę jeszcze taką ciekawostkę, że ostatnio niejaki Mr. Gibson w wieku 60 lat został ojcem po raz dziewiąty! No cóż, niektórych to stać nawet na trzecią młodość ;)
    (5)

  • Pasja 25.01.2017

    Jesteś mężczyzną i chyba wiesz co mówisz. Tak się składa, że ja byłam malarzem tych cudownych chwil narodzin i wiem jakie to szczęście. Dzięki i zdrówko

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania