kigja "Anielcią" to ty swojej, podrutowanej akrylem, szczerbatej buzi nie wycieraj; od tego są bowiem twoje archaiczne papierowe serwetki "sdiełano w ZSRR". I w razie czego: pamiętaj! Za hejterstwo można prywatnie beknąć. Zwłaszcza za to, kiedy trochę inaczej myślących stawia się przed "plutonem egzekucyjnym", a później każe im "gnić w piekle"!
"pansowa" nie musi mnie przegadywać; z takimi to na jak najbardziej bezpieczną odległość...
kigja "Dewianci po dobrej zmianie" /3/ i przypis odautorski:
"Napisałam ów tekst w połowie sierpnia'20, jako odpowiedź na homofobistyczne treści innej użytkowniczki-ścierwa na poezja.org (chyba dostałam bana wtedy)
Wstawiam, bo LUDZIE MUSZĄ WIEDZIEĆ, JAK KRZYWDZĄ INNYCH LUDZI.
Jeśli nie możesz kochać, to bądź przynajmniej neutralny, choć Jezus chrześcijanom nakazał miłowanie każdego człowieka."
Uwaga: "ścierwa"! Tak pisze ta, co nie krzywdzi innych ludzi???
pansowa Nie wiem jak się komu męczy cztery litery :p Kiedy cię wypuszczą stamtąd, skąd mają wypuścić, to wtedy zwrócę się do ciebie o korepetycje ;-) "Pieniążków" nigdy nie jest dla ciebie dość ;-)
Nie szkoda ci czasu, który mogłabyś wykorzystać w inny sposób?
Naprawdę chcesz północy spędzić na pyskówach?
Mnie jest cholernie szkoda czasu. Serio.
Napisałam, co o tobie myślę i wystarczy. Jeśli tobie jest za mało i szukasz wrażeń, to może przejdź się nocą przez mordobójcze dzielnice miasta i sobie użyj do woili. Mnie się nie chce z tobą szarpać, Aniela.
pansowa Mam wyczulony węch, dlatego nie mogę brzydko pachnieć. Ale akurat ten odór zawiewa od ciebie i zganiasz na innych. Sam sobie narobił do zapiętka i teraz wrzeszczy, że "ktoś tu śmierdzi"!
kigja Ateistka mówi o Bogu??? No, no... Cudaczności kochającej wszystkich, z wyjątkiem tych wierzących, których z upodobaniem stawiałaby przed plutonem...
No chyba, że "kigja-Imia" tak tych skazańców kocha, że pragnie ich prooościutko oraz ciupasem wysłać do Nieba.
Męczennica, bidusia Ulka-Olka-Alusia, nie chce się szarpać. Zmęczyła się, kobiecinka, spociła, więc poszarpawszy uprzednio, kogo miała poszarpać, płakusia w przepoconą koszulinę facia od sów pójdziek ;-)
Zatem: by, by... I do rana :-D
Jestem ateistką i nie lubię ludzi. Zwłaszcza takich, jak ty, Anielciu, takich, jak ty...
Jeśli ciebie dziwi fakt, że ateistka mówi o bogu, to znaczy, że nic nie wiesz o ateistach.
Zamiast szarpać się z tobą, lub kimkolwiek innym, wolałabym napisać opowiadanie, albo pojść do łóżka z miłym obywatelem świata.
kigja Nie chowaj się za anonimowość, niepoukładana kobieto! Nie jestem dla ciebie "Anielcią" bazarowa "damo" z rozkojarzoną jaźnią. Nie martw się również o moje "noce", tylko popilnuj swoich. Mnie twoje garnki i skotłowane wyrko nie obchodzą...
Zauważyłam nie od dziś: jeżeli ktoś już nie ma argumentu, to zaczyna zaglądać temu drugiemu gdzie tylko się da. Wpierw do kibla, później do każdej dziury w jego mieszkaniu, nie mówiąc o naturalnych dziurach w ciele tegoż poniżanego.
Tego rodzaju osobniki nie są nawet godne tego, aby je nazywać "kreaturami".
Jak szkoda ci czasu na... to dlaczego przyssałaś się jak kleszcz, mentalna boreliozo?
pansowa Przede mną wieczność, smętne truchło, na którą czekam z wielką tęsknotą. W przeciwieństwie do ciebie. A i tutaj mam pełne ręce różnorodnej roboty ;-)
kigja Ten żal włóż sobie, Alusiu-Olusiu-Usiu głęboko. Mniej więcej tam, gdzie różne tobie podobne pańcie szmuglowały złoto w tzw. pociągach przyjaźni.
Łaski bez, Imio-Wymio ;-)
Nie mam wymion. Nie przezywaj mnie ?
bo stanę się niemiła i ci dokopię ?
Idę pisać opowiadanie, a ty pisz dalej do mnie listy nie-MIŁOSNE
Poczytam se kiedyś ?
kigja Dokopie? Dokopie?? Dokopie??? Ludzie, trzymajta, bo się rozpadnę i dopiero ta o mentalności esesmanki będzie miała radochę :-D :-D :-D
Pisz, pisz; szczególnie o tych twoich "ścierwach"!
To znaczy, że ten twój "miły obywatel świata" nie chce spędzić z tobą reszty nocy?
Natomiast rzeczowniki "imia", "wymia" w gramatyce rosyjskiej stanowią jakiś wyjątek przy odmianie, a przy okazji dziwnie się rymują; w babskim slangu - tobie tożsamego towarzystwa - tak mówią kobiety o piersiach swoich rywalek. Wyczytałam w jednej z internetowych kafeterii.
To tylko celem wyjaśnienia ;-)
"Podła starucha" :p - skromna befana_di_campi :-) kończy [chwilowo] ów mało ciekawy dyskurs, życząc dobrej, spokojnej nocy oraz pięknego jutrzejszego dnia ;-)
kigja
babsztyla?
ojojoj! czy to słowo aby REGULAMINA nie łamie?
zgłoś to do artbuka
niech regulamin
przeszuka
i odpowie zgrabnie
czy tak pisać ładnie
ojojoj!
Też mi kiedyś czegoś mod nie przepuścił, bo nie spełniało warunków chociaż było zupełnie niewinne. Mówi się trudno i leci się dalej a nie zarzuca focha. To napisz to samo tylko inaczej, żeby spełniało warunki i już :-)
A podobno kobiety są humorzaste. :-)
Komentarze (68)
Hahaha obśmiałam się jak norka :-)
Ja też :-D :-D :-D
A z czego tak się uśmiałaś norko? Przecież to dno
nagarnuszkusiostry Jedni się śmieją "do sera", inni - jak zobaczą "dno" :-D :-D :-D
nagarnuszkusiostry z zabawy słowami i sporego dystansu do siebie.
He he he, wesoły tekst XD! Naprawdę oryginalny & cool! 5, pozdrawiam :-)
To mwcale nie jest dno.
Dnem jest posiadanie milion kont i zgrywanie wielce święty duet.
Tjjjaaa??? Imio-kigjo??? Vel "kurkumo", "AlaOloUlu" etc. etc.???
Nie znam kurkumy. To nie ja.
Moje są: AlaOlaUla, Imia, ais, kigja, Aisak i przez ułamek dnia Ripley.
A twoje?
Nieskończona ilość.
kigja Moje na "opowi" tylko befana [zob. wizytówka] i żadne inne.
befana_di_campi
Na opowi: Aisak-nieaktytwne, Ripley-nieaktywne, AlaOlaUla-nieaktywne, kigja-aktywne.
Kaniec filma.
kigja Za to w grzmoceniu pał to jak najbardziej aktywne. Super :p
befana_di_campi
Te nicki sa nieaktywne, bo są zbanowane, więc twój tok myślenia to niewypał.
kigja "Wypał, wypał..."
befana_di_campi
Idź już, bo bredzisz.
kigja Przeżywa ropucha jak zapomnianą menopauzę :)))
pansowa,
Nie wiem, co przeżywa, ale męczy mnie i wolałabym sie pozbyć cię żaru. Pomożesz? Włączysz się we konwersacyję i przegadasz Anielcię?
xd
wolałabym sie pozbyć żaru - bez cię.
pansowa Ropucha, pożyteczne stworzenie i jeszcze zapowiada podczas suszy deszcz; popilnuj swojej andropauzy i "prostoty" :-D
kigja "Anielcią" to ty swojej, podrutowanej akrylem, szczerbatej buzi nie wycieraj; od tego są bowiem twoje archaiczne papierowe serwetki "sdiełano w ZSRR". I w razie czego: pamiętaj! Za hejterstwo można prywatnie beknąć. Zwłaszcza za to, kiedy trochę inaczej myślących stawia się przed "plutonem egzekucyjnym", a później każe im "gnić w piekle"!
"pansowa" nie musi mnie przegadywać; z takimi to na jak najbardziej bezpieczną odległość...
kigja Szkoda się brudzić,
Oślizłe i głupie i zużyte toto jak Massalina po maratonie.
Ktoś dmuchnął przez słomkę i palma odbiła.
pansowa Słusznie, po co upapranemu się brudzić?
befana_di_campi Podobno mnie omijasz?
Ja nie piszę do ciebie.
befana_di_campi
Po co mnie zaczepiasz, a później straszysz Łagrem?
Masz schizy, to nie moja wina przecież, że taka jesteś!
Zrób nam dobrze i spier....
niczaj ???
pansowa Do mnie nie, ale o mnie, tak. Z szaflikiem pomyj w brudnej garści,. Pardon: rączkograbuli.
pansowa
Niektórzy tak mają.
kigja Sama [...] i kwiczy. Podesłać link?
befana_di_campi No to spadaj.
Pisać sobie mogę o kim chcę, ale do ciebie się nie zwracam, to zrób sobie kompres ze swoich ziół i sie odstosunkuj.
befana_di_campi
23:14 BOŻE CIAŁO...
Co robi święta, nietknięta?
Robi awanturę...
Gucio mnie obchodzi. Odczep się!
Wstrętna awanturnico!
kigja "Dewianci po dobrej zmianie" /3/ i przypis odautorski:
"Napisałam ów tekst w połowie sierpnia'20, jako odpowiedź na homofobistyczne treści innej użytkowniczki-ścierwa na poezja.org (chyba dostałam bana wtedy)
Wstawiam, bo LUDZIE MUSZĄ WIEDZIEĆ, JAK KRZYWDZĄ INNYCH LUDZI.
Jeśli nie możesz kochać, to bądź przynajmniej neutralny, choć Jezus chrześcijanom nakazał miłowanie każdego człowieka."
Uwaga: "ścierwa"! Tak pisze ta, co nie krzywdzi innych ludzi???
pansowa Nie twój porąbany interes, co mam sobie zrobić.
befana_di_campi Na razie męczysz dupę ludziom.
I to jest jedyna rzecz, która ci wychodzi.
pansowa Nie wiem jak się komu męczy cztery litery :p Kiedy cię wypuszczą stamtąd, skąd mają wypuścić, to wtedy zwrócę się do ciebie o korepetycje ;-) "Pieniążków" nigdy nie jest dla ciebie dość ;-)
befana_di_campi,
Nie szkoda ci czasu, który mogłabyś wykorzystać w inny sposób?
Naprawdę chcesz północy spędzić na pyskówach?
Mnie jest cholernie szkoda czasu. Serio.
Napisałam, co o tobie myślę i wystarczy. Jeśli tobie jest za mało i szukasz wrażeń, to może przejdź się nocą przez mordobójcze dzielnice miasta i sobie użyj do woili. Mnie się nie chce z tobą szarpać, Aniela.
Adijos gódbajos.
befana_di_campi Pośmierdzisz i przestaniesz jak nie będziesz karmiona.
Zawijamy kigja :)
kigja Nie jestem dla ciebie żadną "Anielą"... prochówko!
Aniela BÓG patrzy...
pansowa Mam wyczulony węch, dlatego nie mogę brzydko pachnieć. Ale akurat ten odór zawiewa od ciebie i zganiasz na innych. Sam sobie narobił do zapiętka i teraz wrzeszczy, że "ktoś tu śmierdzi"!
kigja Ateistka mówi o Bogu??? No, no... Cudaczności kochającej wszystkich, z wyjątkiem tych wierzących, których z upodobaniem stawiałaby przed plutonem...
No chyba, że "kigja-Imia" tak tych skazańców kocha, że pragnie ich prooościutko oraz ciupasem wysłać do Nieba.
Męczennica, bidusia Ulka-Olka-Alusia, nie chce się szarpać. Zmęczyła się, kobiecinka, spociła, więc poszarpawszy uprzednio, kogo miała poszarpać, płakusia w przepoconą koszulinę facia od sów pójdziek ;-)
Zatem: by, by... I do rana :-D
Jestem ateistką i nie lubię ludzi. Zwłaszcza takich, jak ty, Anielciu, takich, jak ty...
Jeśli ciebie dziwi fakt, że ateistka mówi o bogu, to znaczy, że nic nie wiesz o ateistach.
Zamiast szarpać się z tobą, lub kimkolwiek innym, wolałabym napisać opowiadanie, albo pojść do łóżka z miłym obywatelem świata.
Smutne noce biednej Anielci...
kigja Zdechnie niekarmiona.
Idź na pitolo.
kigja Nie chowaj się za anonimowość, niepoukładana kobieto! Nie jestem dla ciebie "Anielcią" bazarowa "damo" z rozkojarzoną jaźnią. Nie martw się również o moje "noce", tylko popilnuj swoich. Mnie twoje garnki i skotłowane wyrko nie obchodzą...
Zauważyłam nie od dziś: jeżeli ktoś już nie ma argumentu, to zaczyna zaglądać temu drugiemu gdzie tylko się da. Wpierw do kibla, później do każdej dziury w jego mieszkaniu, nie mówiąc o naturalnych dziurach w ciele tegoż poniżanego.
Tego rodzaju osobniki nie są nawet godne tego, aby je nazywać "kreaturami".
Jak szkoda ci czasu na... to dlaczego przyssałaś się jak kleszcz, mentalna boreliozo?
pansowa Nie martw się. Pilnuj swego truchła.
pansowa
Optymista :(
kigja Ateistka, "waryjatko smętna" była moją najlepszą przyjaciółką. Z pochodzenia Żydówką.
Ależ Anielciu!
To pomówienia!
Nie przysysam się do czegoś po terminie przydatności ???
Anielciu ???
kigja "Anielciu" mów do swojej psiny, jkobiecinko!
kigja Prawda, trudno to czynić wyłącznie opadającymi dziąsłami; no ewentualnie pieńkami ;-)
kigja Bo piszesz i dajesz tym sposobem świni pomyje do koryta.
pansowa A ty je z udawolstwem chłepczesz, przeżarty prosiaku :-D :-D :-D
Oj łakomczuszek, łakomczuszek jeden ;-)
pansowa,
Oj, bo taki miałam przez chwile plkan, żeby ją zmęczyć, ale Anielcia twarda sztuka, pisze i pisze i pisać by mogła do usiusianej śmierci...
kigja A ruska "Imia" vel "Usia-Alusia-Olusia" jak ten skorodowany czołg; z Breżniewem na lufie :-)
Anielcia!
A pójdziesz ty spać w nogach w końcu?!
xd
kigja Czas jej się zbliża to walczy o ochłapy zainteresowania.
pansowa
No i dlatego żal mi jej. Nie cierpię babsztyla, ale żal mi i co mam, kuźwa zrobić?
pansowa Przede mną wieczność, smętne truchło, na którą czekam z wielką tęsknotą. W przeciwieństwie do ciebie. A i tutaj mam pełne ręce różnorodnej roboty ;-)
kigja Ten żal włóż sobie, Alusiu-Olusiu-Usiu głęboko. Mniej więcej tam, gdzie różne tobie podobne pańcie szmuglowały złoto w tzw. pociągach przyjaźni.
Łaski bez, Imio-Wymio ;-)
Anielciu,
Nie mam wymion. Nie przezywaj mnie ?
bo stanę się niemiła i ci dokopię ?
Idę pisać opowiadanie, a ty pisz dalej do mnie listy nie-MIŁOSNE
Poczytam se kiedyś ?
kigja Dokopie? Dokopie?? Dokopie??? Ludzie, trzymajta, bo się rozpadnę i dopiero ta o mentalności esesmanki będzie miała radochę :-D :-D :-D
Pisz, pisz; szczególnie o tych twoich "ścierwach"!
To znaczy, że ten twój "miły obywatel świata" nie chce spędzić z tobą reszty nocy?
Natomiast rzeczowniki "imia", "wymia" w gramatyce rosyjskiej stanowią jakiś wyjątek przy odmianie, a przy okazji dziwnie się rymują; w babskim slangu - tobie tożsamego towarzystwa - tak mówią kobiety o piersiach swoich rywalek. Wyczytałam w jednej z internetowych kafeterii.
To tylko celem wyjaśnienia ;-)
"Podła starucha" :p - skromna befana_di_campi :-) kończy [chwilowo] ów mało ciekawy dyskurs, życząc dobrej, spokojnej nocy oraz pięknego jutrzejszego dnia ;-)
kigja
babsztyla?
ojojoj! czy to słowo aby REGULAMINA nie łamie?
zgłoś to do artbuka
niech regulamin
przeszuka
i odpowie zgrabnie
czy tak pisać ładnie
ojojoj!
Poco↔Fajny tekst o rymach, na humorze mu nie zbywa, więc pisać trza i zabawa trwa:)↔Pozdrawiam:)↔%
Cenzura, a komenty wiszą. Nie siej propagandy
inspektor nie masz pojencia o czem piszesz
Też mi kiedyś czegoś mod nie przepuścił, bo nie spełniało warunków chociaż było zupełnie niewinne. Mówi się trudno i leci się dalej a nie zarzuca focha. To napisz to samo tylko inaczej, żeby spełniało warunki i już :-)
A podobno kobiety są humorzaste. :-)
ja tam wole rzucic FOCHA
jak mnie prezes tu nie koha
i jusz nic tu nie napisze
uslyszycie jeno cisze
O!
Jak kcesz.
albo co zapisze
o
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania