ciekawa ta filozofia ma coś nie głupiego w sobie ja tak zrozumiałam, że nie powinno się mieć ciasny umysł tylko otwarty hehe ; krótkie trochę ja pozostawię 4
Jeśli chodzi o błąd, który Ci się rzucił Xnobodyperfectx to to nie jest błąd. Żółcień to roślina o dużych, żółtych kwiatach, wykorzystywana do produkcji żółtego barwnika. A jeśli chodzi o powtórzenia miał być. Filozofia nie musi zawierać perfekcyjnych słów. Rozumiem i przyjmuję twoją opinię, każdy ma swoją wizję.
Dokładnie. Powstawiam trochę tej filozofii a potem muszę sama coś stworzyć ale nie dorównam talentem ludziom tutaj. Nie znam się na opowiadaniach tylko na gadaniu
Ten żółcień wgl tutaj nie pasuje, a przynajmniej ja tak sądzę. Strasznie krótkie i mam nadzieję, że niedługo wstawisz coś więcej. Nie przejmuj się, jeśli popełnisz jakiś błąd. Każdy je popełnia, a ja czytałam na tej stronie gorsze opowiadania. :)
Powtórzenia miały być. Ze względu na przedstawienie sytuacji w jakiej jest. Chaotyczne nie zgodzę się z tym jednak każdy ma swoje odczucia jeśli chodzi o sens każdy inaczej odczytuje ten fragment. Dziękuje, że przeczytanie i komentarz. Pozdrawiam.
Nie przekonałeś mnie. Pomysł dobry, ale opowiadaniejest zbyt krótkie, nie ma żadnej porządnej puenty, tą część o życiu w pudle mogłeś rozwinąć, ukośniki nie wiadomo po co, całość jest ogólnie zbyt szybka. 3
Komentarze (35)
Dość dobre, krótkie, ale naprawdę fajne
Ja niestety nie mam talentu do opowiadań tak jak wy. Może za jakiś czas się postaram coś skleić. Bardzo dziękuje za komentarz i ocenę :))
ciekawa ta filozofia ma coś nie głupiego w sobie ja tak zrozumiałam, że nie powinno się mieć ciasny umysł tylko otwarty hehe ; krótkie trochę ja pozostawię 4
:) :) Dzięki nie spodziewałam się aż tak dobrego komentarza i oceny. To świadczy, że nie masz aż tak mi za złe niektóre komentarze.
ja też nie hehe
Świetne, nasz portal literacki zbiera coraz więcej talentów ;)
Są powtórzenia, niektóre wyrazy bym pozmieniała. Jeden błąd mega rzuca się w oczy: "żółcień'.
Bardzo fajnie, że się cały czas rozwijacie.
Jeśli chodzi o błąd, który Ci się rzucił Xnobodyperfectx to to nie jest błąd. Żółcień to roślina o dużych, żółtych kwiatach, wykorzystywana do produkcji żółtego barwnika. A jeśli chodzi o powtórzenia miał być. Filozofia nie musi zawierać perfekcyjnych słów. Rozumiem i przyjmuję twoją opinię, każdy ma swoją wizję.
Za krótkie bym mógł ocenić. Jak dasz coś dłuższego to ocenie.
Myślałam, że wymieniasz w dalszym ciągu kolory, dlatego ni kija mi nie pasowało. ;)
Aż się boję. Wiesz ile błędów będzie. Na coś długiego poszukam w moich notatkach filozofii a do opowiadania to długo trzeba będzie czekać.
Rozumiem Xnobody
Mary's Room? Też się o tym uczyłam.
NO TO JEST TAK DURNE
ALE UCZYŁEŚ / AŚ SIĘ DALEJ
BO MY MAMY DLASZĄ LEKCJĘ Z JASKINJĄ MUSZĘ JA WSTAWIĆ
Haha, jaskinia
haha
Dzięki Bogu, że mam to już za sobą.
Dokładnie. Powstawiam trochę tej filozofii a potem muszę sama coś stworzyć ale nie dorównam talentem ludziom tutaj. Nie znam się na opowiadaniach tylko na gadaniu
A ja nie. A jestem bardzo trudna w tych tematach
Ten żółcień wgl tutaj nie pasuje, a przynajmniej ja tak sądzę. Strasznie krótkie i mam nadzieję, że niedługo wstawisz coś więcej. Nie przejmuj się, jeśli popełnisz jakiś błąd. Każdy je popełnia, a ja czytałam na tej stronie gorsze opowiadania. :)
Na pewno postaram się coś wstawić gdy będę miała więcej czasu. Na razię czytam wasze opowiadania. Ja robię masę błędów :)
Same powtórzenia, strasznie to wszystko chaotyczne i cięzko doszukać się jakiegokolwiek sensu
Powtórzenia miały być. Ze względu na przedstawienie sytuacji w jakiej jest. Chaotyczne nie zgodzę się z tym jednak każdy ma swoje odczucia jeśli chodzi o sens każdy inaczej odczytuje ten fragment. Dziękuje, że przeczytanie i komentarz. Pozdrawiam.
krotkie ale fajne
Dzięki :)
Ciekawe :) Ale strasznie krótkie. Nie tak durna ta filozofia :3
Może nie :)
Bardzo ciekawe, podoba mi się :]
Dzięki
Nie przekonałeś mnie. Pomysł dobry, ale opowiadaniejest zbyt krótkie, nie ma żadnej porządnej puenty, tą część o życiu w pudle mogłeś rozwinąć, ukośniki nie wiadomo po co, całość jest ogólnie zbyt szybka. 3
Ciekawe 3
Miło słyszeć. Dziękuje.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania