-

-

Średnia ocena: 3.4  Głosów: 27

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (35)

  • Ina 01.12.2014

    Dość dobre, krótkie, ale naprawdę fajne

  • Prue 01.12.2014

    Ja niestety nie mam talentu do opowiadań tak jak wy. Może za jakiś czas się postaram coś skleić. Bardzo dziękuje za komentarz i ocenę :))

  • NataliaO 01.12.2014

    ciekawa ta filozofia ma coś nie głupiego w sobie ja tak zrozumiałam, że nie powinno się mieć ciasny umysł tylko otwarty hehe ; krótkie trochę ja pozostawię 4

  • Prue 01.12.2014

    :) :) Dzięki nie spodziewałam się aż tak dobrego komentarza i oceny. To świadczy, że nie masz aż tak mi za złe niektóre komentarze.

  • NataliaO 01.12.2014

    ja też nie hehe

  • T. Weasley 01.12.2014

    Świetne, nasz portal literacki zbiera coraz więcej talentów ;)

  • xnobodyperfectx 01.12.2014

    Są powtórzenia, niektóre wyrazy bym pozmieniała. Jeden błąd mega rzuca się w oczy: "żółcień'.

  • Prue 01.12.2014

    Bardzo fajnie, że się cały czas rozwijacie.

  • Prue 01.12.2014

    Jeśli chodzi o błąd, który Ci się rzucił Xnobodyperfectx to to nie jest błąd. Żółcień to roślina o dużych, żółtych kwiatach, wykorzystywana do produkcji żółtego barwnika. A jeśli chodzi o powtórzenia miał być. Filozofia nie musi zawierać perfekcyjnych słów. Rozumiem i przyjmuję twoją opinię, każdy ma swoją wizję.

  • Za krótkie bym mógł ocenić. Jak dasz coś dłuższego to ocenie.

  • xnobodyperfectx 01.12.2014

    Myślałam, że wymieniasz w dalszym ciągu kolory, dlatego ni kija mi nie pasowało. ;)

  • Prue 01.12.2014

    Aż się boję. Wiesz ile błędów będzie. Na coś długiego poszukam w moich notatkach filozofii a do opowiadania to długo trzeba będzie czekać.

  • Prue 01.12.2014

    Rozumiem Xnobody

  • moi, l'histoire 01.12.2014

    Mary's Room? Też się o tym uczyłam.

  • Prue 01.12.2014

    NO TO JEST TAK DURNE

  • Prue 01.12.2014

    ALE UCZYŁEŚ / AŚ SIĘ DALEJ

  • Prue 01.12.2014

    BO MY MAMY DLASZĄ LEKCJĘ Z JASKINJĄ MUSZĘ JA WSTAWIĆ

  • moi, l'histoire 01.12.2014

    Haha, jaskinia

  • Prue 01.12.2014

    haha

  • moi, l'histoire 01.12.2014

    Dzięki Bogu, że mam to już za sobą.

  • Prue 01.12.2014

    Dokładnie. Powstawiam trochę tej filozofii a potem muszę sama coś stworzyć ale nie dorównam talentem ludziom tutaj. Nie znam się na opowiadaniach tylko na gadaniu

  • Prue 01.12.2014

    A ja nie. A jestem bardzo trudna w tych tematach

  • Amy 23.12.2014

    Ten żółcień wgl tutaj nie pasuje, a przynajmniej ja tak sądzę. Strasznie krótkie i mam nadzieję, że niedługo wstawisz coś więcej. Nie przejmuj się, jeśli popełnisz jakiś błąd. Każdy je popełnia, a ja czytałam na tej stronie gorsze opowiadania. :)

  • Prue 30.12.2014

    Na pewno postaram się coś wstawić gdy będę miała więcej czasu. Na razię czytam wasze opowiadania. Ja robię masę błędów :)

  • schwepps800 13.01.2015

    Same powtórzenia, strasznie to wszystko chaotyczne i cięzko doszukać się jakiegokolwiek sensu

  • Prue 13.01.2015

    Powtórzenia miały być. Ze względu na przedstawienie sytuacji w jakiej jest. Chaotyczne nie zgodzę się z tym jednak każdy ma swoje odczucia jeśli chodzi o sens każdy inaczej odczytuje ten fragment. Dziękuje, że przeczytanie i komentarz. Pozdrawiam.

  • lady 15.01.2015

    krotkie ale fajne

  • Prue 16.01.2015

    Dzięki :)

  • Sileth 17.01.2015

    Ciekawe :) Ale strasznie krótkie. Nie tak durna ta filozofia :3

  • Prue 17.01.2015

    Może nie :)

  • tiggers 13.03.2015

    Bardzo ciekawe, podoba mi się :]

  • Prue 20.03.2015

    Dzięki

  • Abbadon 08.04.2015

    Nie przekonałeś mnie. Pomysł dobry, ale opowiadaniejest zbyt krótkie, nie ma żadnej porządnej puenty, tą część o życiu w pudle mogłeś rozwinąć, ukośniki nie wiadomo po co, całość jest ogólnie zbyt szybka. 3

  • Neli 02.05.2015

    Ciekawe 3

  • Prue 02.05.2015

    Miło słyszeć. Dziękuje.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania