---

-

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Miron 23.01.2019

    Ciekawe określenie do nieżywości.

  • Yennefer 21.09.2019

    Dzięki

  • sensol 09.02.2019

    nie zachwyca

  • Yennefer 21.09.2019

    Nie musi...

  • Tutaj też od razu do wywalenia: "swoich"... Nie będę kombinował i Cię wnerwiał ale co nieco można by zmienić.
    Tak jak poprzednio, tu też widać większą dojrzałość niż dawniej.

  • Yennefer 29.09.2019

    Spróbuję wywalić do minimum słów, maksimum treści. Dziękuję za wizytę i komentarz :)

  • Yennefer 29.09.2019

    A więc dla Ciebie Maurycy:

    Zostawiłam kilka słów na torach,

    może zabije je dziś pociąg do nieżywości.

    Tak, żeby jutro, nie miały już znaczenia...

    Potem...

    Ułożę duszę na torach,

    wygodnie...

    Otulę kocem z bawełny,

    żeby spała spokojnie.

    I będzie spała, a ja odejdę,

    bo jej pociąg nigdy nie nadjedzie...

    Jak się podoba druga wersja?

  • Sam zapis daje dużo lepsze optyczne wrażenie Na moje oko dużo lepiej.

  • Yennefer 29.09.2019

    Cieszę się :)

  • Nazareth 09.11.2019

    Zaglądam zaciekawiony i zachęcony dawnymi odwiedzinami. Mimo że poezja z reguły mnie nie bierze to coś jest w tych wierszach, melancholicznego ale i żywego, ezoterycznego i lirycznego a jednak życiowego. Coś hmmm... znajomego w stylu. Nie czytałem Cię gdzieś indziej?
    P.S Urzekła mnie fraza "pociąg do nieżywości".

  • Izabelina 12.05.2020

    całkiem ciekawe

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania