.
Do usunięciaAutor: Rainbow_HumanCzytano 244 razyData dodania: 06.01.2024
Średnia ocena: 0.0 Głosów: 0
Zaloguj się, aby ocenić0
Ale gniot. Jeśli to nie celowo, a miał być wiersz to współczuję
Ojojoj... jakby patos wyrzucić, to może coś by wyszło, ale to od nowa trzeba napisać. Kurczę, lubię wiersze o miłości i aż żal, że na dawną modłę poprowadzony Nie oceniam
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
Ale gniot. Jeśli to nie celowo, a miał być wiersz to współczuję
Ojojoj... jakby patos wyrzucić, to może coś by wyszło, ale to od nowa trzeba napisać.
Kurczę, lubię wiersze o miłości i aż żal, że na dawną modłę poprowadzony
Nie oceniam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania