Dwie osoby
Cicho żyją we mnie dwie osoby
Jedna szklanymi oczyma patrzy
Na ten ciągle szary świat.
Druga przez różowe okulary
Opisuje tysiącem kolorów szarość
Która wciąż nie zmienia się.
Spotykają się dwie osoby
Prowadząc swoje słowne armię
Patrząc jak w boju tworzę się ja.
Komentarze (17)
Dające do myślenia fajne :)
Dobrze, że tak uważasz. Chciałem by tak te słowa działały
Jakbym czytała o sobie... To się podobno leczy i nazywa zaburzeniami dwubiegunowymi... Pocieszające. Zostawiam 5, bo super napisane!
Nie o to mi chodziło. Miałem na myśli to, że każdy z nas ma w sobie parę osobowości i z ich połączenia jestesmy my.
D4wid Człowiek może różnie interpretować wiersze, ale jeśli moja jest błędna, przepraszam.
Diamentowa Róża Moim zdaniem nie ma błędnej interpretacji :) Każdy widzi co innego i to jest piękne w poezji.
Ja tam nie bawie sie w diagnoze zaburzeń psychiki. Tylko oceniam.
5
Nie trzeba się w to bawić :) Można pobawić się w interpretację! :D
świetne
Dzięki :D
kolorów szarość - tu zamieniłabym na: szarości
słowne armię - a tu na : armie
Podobało mi się i to bardzo, 5 :)
Chyba dawno do mnie nie zaglądałaś :D
Zaglądam do Ciebie, ale nie zawsze komentuję, a dziś odwołuję swoją pierwszą uwagę z wczoraj, sorry za zamieszanie :)
Dobre 5 :)
Widzę, że ktoś buszuje po mych pracach :D
D4wid Hehe no :D natknęłam się na Ciebie :D
Fikuśna123 Im więcej czytelników tym lepiej.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania