.....
.....Autor: MoniaCzytano 399 razyData dodania: 26.08.2017
Średnia ocena: 2.7 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić8
trochę jak kodeks samuraja :) tak mi się skojarzyło. A poważniej to trochę sztywno niestety. Zostawiam tyko kom. Pozdrawiam
Raczej jak namiastka desideraty. I całe szczęście, że nie mam serca - świadomość, że istnieje ktoś, kto mógłby nim poruszać nie napawa optymizmem.
Monia, na wiersz to za mało, chociaż z czystym sumieniem podpisuję się pod tą petycją. Spróbuj ubrać te słowa w odrobinę poezji, może być fajny efekt. Pozdrawiam.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
trochę jak kodeks samuraja :) tak mi się skojarzyło. A poważniej to trochę sztywno niestety. Zostawiam tyko kom. Pozdrawiam
Raczej jak namiastka desideraty. I całe szczęście, że nie mam serca - świadomość, że istnieje ktoś, kto mógłby nim poruszać nie napawa optymizmem.
Monia, na wiersz to za mało, chociaż z czystym sumieniem podpisuję się pod tą petycją. Spróbuj ubrać te słowa w odrobinę poezji, może być fajny efekt.
Pozdrawiam.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania