dwoista czystość
kupiłem niemiecki odkurzacz
czyści bardzo dokładnie
bo jest niemiecki
może wpaść facet
w czarnej sukience
zajrzeć pod dywan
niemiecki odkurzacz
pod spodem uprawia czystość
nie ma tam żadnych nieczystych rzeczy
lubię rozmowy z facetem
w czarnej sukience na różne tematy
o Mr. Properze co umarł na Cifa
o czystych świętych
wrogo nastawionych do swych ciał
w siedemdziesięciu pięciu procentach
bycia wodą marnością nad marnościami
kłócącą się z Bogiem o słowo
te co ciałem się stało i Bogiem było słowo
no i było dobre
facet w czarnej sukience
twierdzi że nie jestem
taki czysty na jakiego wyglądam
to całe zło
nie przez Boga
tylko ten niemiecki odkurzacz
Komentarze (22)
'o Mr. Properze co umarł na Cifa'
Kapitalna gra słów, bardzo dobry wiersz, oryginalny, no i puenta wymiata :)
No z tymi odkurzaczami niemieckimi to się mocno jakościowo popsuły, odkąd już nie są made in Germany, tylko China.
No ja miałem na myśli te dawne niemieckie, albo wręcz dawną niemieckość, bo Kaczyński tak jej nienawidzi.
Lotos
Wiem, to tylko taki wtręt o bylejakości ;) Fakt, Kartofel nienawidzi a taki wierzący, modlący i miesięcznicowy.
Szpilka No, a ciekawe jak Trump powie, żePutin to spoko gość i żadnego zamachu nie bylo.
Lotos
O kurdę! Trump mnie strasznie rozczarował, liczyłam, że coś zrobi z tą bezsensowną wojną.
No strzsznie będzie, gdy się spikną, nawet nie chcę o tym myśleć.
Szpilka Oj, trochę mnie zaniepokoiło, że byłaś optymistką co do Trumpa, to jest wariat i tam nie ma żadnej metody albo jakiejś chytrej polityki, on wprowadza to co jest w jego głowie czyli chaos. Natomiast jak powie, że zamachu w smoleńskiego nie było, to Kaczyński powie, że nie było i nigdy nie mówił że był, tak jak z tym klaskaniem, a najgorsze jest to, że jego wyborcom w ogóle nie będzie to przeszkadzało.
Lotos
Jako homo sapiens sama dochodzę do pewnych wniosków, ponadto w każdym stwierdzeniu można znaleźć wątek subiektywny. Czytam prasę lewacką i prawacką i przesiewam różne wieści, żeby ziarnko prawdy znaleźć.
Skoro Trump jest wariatem, to kim jest Putin? Stawiamy na jednej szalce?
No nie bardzo tak można, może Trump nie jest najlepszym politykiem, ale Putin to żaden polityk, to bandyta z KGB!
Zobaczymy, co się stanie z Ameryką, czy rozkwitnie gospodoraczo, czy jeszcze większych narobi długów?
Mykam w real, ciao :)
Szpilka Okej, ale muszę skończyć, Trump to potencjalny zbrodniarz, tylko nie mieszka w Rosji lub jakimś innym tego typu kraju, gdyby mieszkał, podejrzewam, że miałby wiele istnień na swoim sumieniu. Teraz stara się wprowadzać chaos by później niby to temu zaradzić i ludzie w niego jeszcze bardziej uwierzyli, potem będzie się starał niszczyć demokrację w USA, czy mu się to uda? Osobiście wątpię, ale...
To na razie, miłego wieczoru.
Lotos, lutas przez przypadek wczoraj kilka minut po 21.00m oglądałem TVP. Jaka tam była nawalanka na USA. Francja, Niemcy jakoś się boją jawnie zadzierać z hegemonem, więc dalej szczują kundelka feldfebla Mścichuja. Jakim trzeba być przezmózgem, by nie kumać prostych sprawa.
Rudy Mścichuj ma 200% racji uznając swoją sektę za bezrefleklesyjnych idiotów. którzy łykną wszystko co nadają jego szczujnie i bedą tego bronić.
Grain o mały pedalek się pojawił, no to powiedz był zamach smoleński czy nie?
lutas, to było tak: Iwan pozostawił wbite w ziemię widły i o niego rozzpieprzył sie Tupolew
No, ale Macierewicz mówi o trzech wybuchach?
lutas, może to ta sam mgła. co konia udusiła
Grain Całkiem możliwe, ale wybuchy tez były, prawda?
Lotos lutas, klilknij do Różewicza w zaświaty. oni lepiej wiedzą
Grain No, ale mi chodzi o ciebie, co ty o tym sądzisz, był zamach czy nie?
Lotos, lutas zaspokajaj się jak młodzi chłopcy pornografią,s nie urojeniami
Grain Czyli sugerujesz, że zamachu nie było?
lutas spierdalaj
Grain No masz, jak tak można.
Lotos
Zabawne, ale można tak głupocie gdyż jest nieskończona. Niektóre baby tak mają i ona do nich należy.
Glajna naćpana czy napruta z tym rozzpieprzył, albo w szoku po nadzianiu się na stylisko
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania