.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Rasia 06.03.2016

    Bardzo fajny wiersz, choć ostatnia piramidka troszkę przytyła względem pozostałych :) Lubię te Twoje poetyckie eksperymenty. Zostawiam 5 :)

  • ausek 06.03.2016

    Te parę słów napisałam pod wpływem impulsu, po przeczytaniu pewnego tekstu. Czasami myślę, że mnie to już nie rusza, ale zawsze wszystko powraca... Dziękuję. ;)

  • Neurotyk 06.03.2016

    ausek, tez boję się tego gnoja, księżyca, czy on musi się codziennie zjawiać?! Daję 5

  • little girl 06.03.2016

    Mi również wiesz się bardzo podoba. Idealnie przemawia do mojego dzisiejszego nastroju, 5 :)

  • KarolaKorman 06.03.2016

    Cieszę się, że w przyszłość patrzysz z nadzieją, 5 :)

  • Łza 07.03.2016

    Trzymaj się. Przecierz zawsze możesz im skopać tyłki. :)

  • ausek 07.03.2016

    Hm, może jeszcze coś pamiętam... Zawsze mogę rzucić balkonikiem. ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania