.
.Autor: ausekCzytano 534 razyData dodania: 06.03.2016
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 5
Zaloguj się, aby ocenić25
Bardzo fajny wiersz, choć ostatnia piramidka troszkę przytyła względem pozostałych :) Lubię te Twoje poetyckie eksperymenty. Zostawiam 5 :)
Te parę słów napisałam pod wpływem impulsu, po przeczytaniu pewnego tekstu. Czasami myślę, że mnie to już nie rusza, ale zawsze wszystko powraca... Dziękuję. ;)
ausek, tez boję się tego gnoja, księżyca, czy on musi się codziennie zjawiać?! Daję 5
Mi również wiesz się bardzo podoba. Idealnie przemawia do mojego dzisiejszego nastroju, 5 :)
Cieszę się, że w przyszłość patrzysz z nadzieją, 5 :)
Trzymaj się. Przecierz zawsze możesz im skopać tyłki. :)
Hm, może jeszcze coś pamiętam... Zawsze mogę rzucić balkonikiem. ;)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (7)
Bardzo fajny wiersz, choć ostatnia piramidka troszkę przytyła względem pozostałych :) Lubię te Twoje poetyckie eksperymenty. Zostawiam 5 :)
Te parę słów napisałam pod wpływem impulsu, po przeczytaniu pewnego tekstu. Czasami myślę, że mnie to już nie rusza, ale zawsze wszystko powraca... Dziękuję. ;)
ausek, tez boję się tego gnoja, księżyca, czy on musi się codziennie zjawiać?! Daję 5
Mi również wiesz się bardzo podoba. Idealnie przemawia do mojego dzisiejszego nastroju, 5 :)
Cieszę się, że w przyszłość patrzysz z nadzieją, 5 :)
Trzymaj się. Przecierz zawsze możesz im skopać tyłki. :)
Hm, może jeszcze coś pamiętam... Zawsze mogę rzucić balkonikiem. ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania