Dyplom

Roma

Za udział i zwycięstwo w edycji -2 Literkowej Bitwy na Rymy Skarpetka bez pary; Śnieg w butach; Czarna lista; Milimetr obciachu

 

Wiersz blacklist zebrał najwięcej punktów podczas głosowania.

Gratulujemy i życzymy wielu twórczych chwil.

Podziękowania dla wszystkich tzw. Piszących – niech wena dodaje wam skrzydeł podczas ciężkiej, rzemieślniczej pracy jaką jest zgłębianie arkanów pisarstwa, wierszoklectwa i innych sztuk wszelakich…

 

Wspominajmy i pamiętajmy też o magicznym słowie "Dyplom", co wyśrodkowuje teksty, dzięki czemu dyplomy wyglądają zgrabnie i powabnie...

Podpisano: zsrrknight

 

Pełne podium można zobaczyć w wątku do głosowania: https://www.opowi.pl/forum/glosowanie-literkowa-bitwa-na-rymy-bez-w478/#reply

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • NinjaC 5 miesięcy temu

    Dała byś innym powygrywać ;) gratulacje.

  • Roma 5 miesięcy temu

    XD raz czy dwa - nie zawsze.
    Dzięki piękne :)

  • ZielonoMi 5 miesięcy temu

    Gratulacje.

  • Roma 5 miesięcy temu

    Dziękuję :)

  • Grafomanka 5 miesięcy temu

    Gratulacje, Roma... 🍷🍾

  • Roma 5 miesięcy temu

    Dziękuję bardzo :)

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 5 miesięcy temu

    Gratulacje! :)

  • Roma 5 miesięcy temu

    Dzięki, dzięki :)

  • Mona Demona 5 miesięcy temu

    Gratulacje!

  • Roma 5 miesięcy temu

    Dziękuję :)

  • JagVetInte 5 miesięcy temu

    Masakrujesz nas w konkursach jak Chelsea Europę za czasów Mourinho.

    Gratulacje Romo.

  • Roma 5 miesięcy temu

    Dzięki bardzo :)
    I wcale nie xD

  • Asteria 5 miesięcy temu

    Nie jestem w Waszej paczce, ale pokusiłam się o oddanie głosu :)
    Klawo Roma, gratuluję.

  • Roma 5 miesięcy temu

    Bardzo Ci za nie dziękuję :) i może uda nam się w jakimś konkursie "porywalizować", bo to serio fajna zabawa :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania