Dyplom
Roma
Za udział i zwycięstwo w edycji -2 Literkowej Bitwy na Rymy Skarpetka bez pary; Śnieg w butach; Czarna lista; Milimetr obciachu
Wiersz blacklist zebrał najwięcej punktów podczas głosowania.
Gratulujemy i życzymy wielu twórczych chwil.
Podziękowania dla wszystkich tzw. Piszących – niech wena dodaje wam skrzydeł podczas ciężkiej, rzemieślniczej pracy jaką jest zgłębianie arkanów pisarstwa, wierszoklectwa i innych sztuk wszelakich…
Wspominajmy i pamiętajmy też o magicznym słowie "Dyplom", co wyśrodkowuje teksty, dzięki czemu dyplomy wyglądają zgrabnie i powabnie...
Podpisano: zsrrknight
Pełne podium można zobaczyć w wątku do głosowania: https://www.opowi.pl/forum/glosowanie-literkowa-bitwa-na-rymy-bez-w478/#reply
Komentarze (14)
Dała byś innym powygrywać ;) gratulacje.
XD raz czy dwa - nie zawsze.
Dzięki piękne :)
Gratulacje.
Dziękuję :)
Gratulacje, Roma... 🍷🍾
Dziękuję bardzo :)
Gratulacje! :)
Dzięki, dzięki :)
Gratulacje!
Dziękuję :)
Masakrujesz nas w konkursach jak Chelsea Europę za czasów Mourinho.
Gratulacje Romo.
Dzięki bardzo :)
I wcale nie xD
Nie jestem w Waszej paczce, ale pokusiłam się o oddanie głosu :)
Klawo Roma, gratuluję.
Bardzo Ci za nie dziękuję :) i może uda nam się w jakimś konkursie "porywalizować", bo to serio fajna zabawa :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania