Dyplom
nie mam talentu
Za udział i zwycięstwo w edycji -4 Literkowej Bitwy na Rymy Nie było mnie na zdjęciu; Pękła siatka z zakupami; Zapach po kimś
Wiersz *** zebrał najwięcej punktów podczas głosowania.
Gratulujemy i życzymy wielu twórczych chwil.
Podziękowania dla wszystkich tzw. Piszących – niech wena dodaje wam skrzydeł podczas ciężkiej, rzemieślniczej pracy jaką jest zgłębianie arkanów pisarstwa, wierszoklectwa i innych sztuk wszelakich…
Wspominajmy i pamiętajmy też o magicznym słowie "Dyplom", co wyśrodkowuje teksty, dzięki czemu dyplomy wyglądają zgrabnie i powabnie...
Podpisano: zsrrknight
Pełne podium można zobaczyć w wątku do głosowania: https://www.opowi.pl/forum/glosowanie-literkowa-bitwa-na-rymy-bez-w478/#reply
Komentarze (5)
Zwycięstwo w pełni zasłużone, gratulacje.
gratulacje!
Gratuluję!
Wiersz *** zebrał najwięcej punktów :)) szkoda, że bez tytułu
Panie, wjechałeś Pan w LBnR jak Arsenal w Premier League w sezonie 03/04.
Zasłużenie. Gratulacje.
Potrafiał Twój wiersz, pięknie. Gratulacje, Yanko :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania