Dyplom

nie mam talentu

Za udział i zwycięstwo w edycji -4 Literkowej Bitwy na Rymy Nie było mnie na zdjęciu; Pękła siatka z zakupami; Zapach po kimś

 

Wiersz *** zebrał najwięcej punktów podczas głosowania.

Gratulujemy i życzymy wielu twórczych chwil.

Podziękowania dla wszystkich tzw. Piszących – niech wena dodaje wam skrzydeł podczas ciężkiej, rzemieślniczej pracy jaką jest zgłębianie arkanów pisarstwa, wierszoklectwa i innych sztuk wszelakich…

 

Wspominajmy i pamiętajmy też o magicznym słowie "Dyplom", co wyśrodkowuje teksty, dzięki czemu dyplomy wyglądają zgrabnie i powabnie...

 

Podpisano: zsrrknight

 

Pełne podium można zobaczyć w wątku do głosowania: https://www.opowi.pl/forum/glosowanie-literkowa-bitwa-na-rymy-bez-w478/#reply

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Zwycięstwo w pełni zasłużone, gratulacje.

  • zsrrknight 3 miesiące temu

    gratulacje!

  • Asteria 3 miesiące temu

    Gratuluję!
    Wiersz *** zebrał najwięcej punktów :)) szkoda, że bez tytułu

  • JagVetInte 3 miesiące temu

    Panie, wjechałeś Pan w LBnR jak Arsenal w Premier League w sezonie 03/04.

    Zasłużenie. Gratulacje.

  • Roma 3 miesiące temu

    Potrafiał Twój wiersz, pięknie. Gratulacje, Yanko :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania