Dyplom
NinjaC i Dalia
Za udział i zwycięstwo w edycji -4 Literkowej Bitwy na Drabble: Miejsce poza czasem; Życiowy rozbitek; Droga wojownika
Drabble Bohater i Dawny układ zdobyły uznanie głosujących i czytelników, zdobywając najwięcej punktów w głosowaniu.
Gratulujemy i życzymy wielu twórczych chwil.
Podziękowania dla wszystkich tzw. Piszących – niech wena dodaje wam skrzydeł podczas ciężkiej, rzemieślniczej pracy jaką jest zgłębianie arkanów pisarstwa, wierszoklectwa i innych sztuk wszelakich…
Wspominajmy i pamiętajmy też o magicznym słowie "Dyplom", co wyśrodkowuje teksty, dzięki czemu dyplomy wyglądają zgrabnie i powabnie...
Podpisano: zsrrknight
Pełne podium można zobaczyć w wątku do głosowania:
https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/#reply
Komentarze (46)
gratulacje!
wygląda na to, że Cain ma teraz aż dwie ilustracje do wykonania xd
Dalia, miło z tobą dzielić wygraną. Fajnie wyszło. Pozdro dla wszystkich uczestników i głosujących.
lol, jak zrobię to wrzucę na dniach jakoś
NinjaC: Dziękuję i wzajemnie. Świetna robota! 😄
Podwójne gratulacje!
Dzięki koleżanko ;)
Dziękuję☺️
Gratulacje, szliście łeb w łeb
Dzięki. Fakt było o włos. Czekamy na "bonus".
Dokładnie, czekamy na ilustracje 😊
Dalia Spróbuję się uwinąć do dwóch dni, ale nie spodziewajcie się niewiadomo czego xp
Cain: Spokojnie, bez presji! Miło z Twojej strony, że w ogóle wykazałeś się taką inicjatywą.
Dalia 2 wersje, jedna bez koloru, druga kolorowa
https://zapodaj.net/plik-N4pikJbCtz
https://zapodaj.net/plik-mQo5PtuFMb
Enjoy :>
NinjaC bonus
https://zapodaj.net/plik-aKZ3rDYO05
Cain
Bardzo fajny zapis EKH z bradycardia
link jest ok, jeśli nie wchodzi to trzeba skopiować bez pustego znaku na końcu
Cain Mega! Zajebiście ten rysunek wyszedł.
Z chłopcem też, aranżacia wnętrza tworzy miekką przestrzeń. Powinieneś rysować za każdym razem do dyplomów.
C₁₂H₂₂O₁₁ Dzięki, nie, nie będę rysować za każdym razem lol. Może kiedyś jeszcze
Cain, Świetne! Dzięki, fajna pamiątka. Pozdrawiam.
Cain Dziękuję😊
Bardzo dobre, poruszające rysunki. Masz ogromny talent.
PS rysunek NinjaC także robi ogromne wrażenie.
Pozdrowienia.
Dalia Dzięki, pozdrówka
NinjaC Pozdro!
Powinno być Dalia i NinjaC - alfabetycznie i kobieta
Gratulacje dla zwycięzców i dla wszystkich
Też mi to wpadło w oko ;)
Gratulacje Ninja! Bardzo dobry tekst 😊
Wspaniale dzielić z Tobą zwycięstwo.
Jednocześnie dziękuję za wszystkie głosy, które na mnie oddaliście ❤️
Hej Dalia. Trzeba się dogadać jak robimy tą edycję. Ja widzę to bez zbędnych kombinacji. Jedno z nas wrzuca wątek. Dajemy po 2 tematy i tyle. Daj znać jak to widzisz. Pozdrawiam.
NinjaC: Dokładnie to samo miałam zaproponować 😊 Jeśli to nie będzie dla Ciebie problem, załóż proszę wątek jak już będziesz gotów, a ja dodam tematy od siebie. Pozdrowienia.
Dalia, może się umówmy na dziś wieczór ;) i damy je do jednego głównego wątku razem żeby twoje nie wisiały jak w komentarzu? Ja tam napiszę całą otoczkę i będą 4 w głównym wątku. Co myślisz?
Ja będę od 20 i napiszę do ciebie tutaj.
NinjaC: Nie ma problemu ☺️ Tutaj podesłać Ci tematy?
Dalia, dokładnie.
NinjaC : Moje propozycje tematów: 1. "Epitafium na dobranoc", 2. "Głód fantomowy" :)
Dalia, dziś wrzucać? 2 tyg na pisanie i 3 dni głosowanie na weekend.
NinjaC: Tak, dziś. Terminy też są ok.
Dalia 🤝
Brawo, gratulacje :)
Dziękuję :)
Szczere gratulacje dla zwycięzców😉😉😉
Dzięki! 😊
No no, wyrównanie 😏 Dalio, Ninjo, gratulacje 👌
Dzięki Jag. Pozdro.
Dziękuję Jag. Liczymy na Twój udział w kolejnej bitwie :)
Dalia raczej tak, tu nie brałem bo rzuciłem tematy. I jakoś mi tak dziko by było, bo skoro te tematy były w głowie to i reszta... Wiesz o co kaman 😏
Dalia kuźwa, to drabble xD to nie tu dawałem. Chyba zmęczony xD
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania