Dyplom

NinjaC i Dalia

 

Za udział i zwycięstwo w edycji -4 Literkowej Bitwy na Drabble: Miejsce poza czasem; Życiowy rozbitek; Droga wojownika

Drabble Bohater i Dawny układ zdobyły uznanie głosujących i czytelników, zdobywając najwięcej punktów w głosowaniu.

 

Gratulujemy i życzymy wielu twórczych chwil.

Podziękowania dla wszystkich tzw. Piszących – niech wena dodaje wam skrzydeł podczas ciężkiej, rzemieślniczej pracy jaką jest zgłębianie arkanów pisarstwa, wierszoklectwa i innych sztuk wszelakich…

 

Wspominajmy i pamiętajmy też o magicznym słowie "Dyplom", co wyśrodkowuje teksty, dzięki czemu dyplomy wyglądają zgrabnie i powabnie...

 

Podpisano: zsrrknight

 

Pełne podium można zobaczyć w wątku do głosowania:

https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/#reply

Średnia ocena: 3.5  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (46)

  • zsrrknight 3 miesiące temu

    gratulacje!
    wygląda na to, że Cain ma teraz aż dwie ilustracje do wykonania xd

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Dalia, miło z tobą dzielić wygraną. Fajnie wyszło. Pozdro dla wszystkich uczestników i głosujących.

  • Cain 3 miesiące temu

    lol, jak zrobię to wrzucę na dniach jakoś

  • Dalia 3 miesiące temu

    NinjaC: Dziękuję i wzajemnie. Świetna robota! 😄

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 miesiące temu

    Podwójne gratulacje!

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Dzięki koleżanko ;)

  • Dalia 3 miesiące temu

    Dziękuję☺️

  • Cain 3 miesiące temu

    Gratulacje, szliście łeb w łeb

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Dzięki. Fakt było o włos. Czekamy na "bonus".

  • Dalia 3 miesiące temu

    Dokładnie, czekamy na ilustracje 😊

  • Cain 3 miesiące temu

    Dalia Spróbuję się uwinąć do dwóch dni, ale nie spodziewajcie się niewiadomo czego xp

  • Dalia 3 miesiące temu

    Cain: Spokojnie, bez presji! Miło z Twojej strony, że w ogóle wykazałeś się taką inicjatywą.

  • Cain 3 miesiące temu

    Dalia 2 wersje, jedna bez koloru, druga kolorowa
    https://zapodaj.net/plik-N4pikJbCtz
    https://zapodaj.net/plik-mQo5PtuFMb
    Enjoy :>

  • Cain 3 miesiące temu

    NinjaC bonus
    https://zapodaj.net/plik-aKZ3rDYO05

  • Bettina 3 miesiące temu

    Cain
    Bardzo fajny zapis EKH z bradycardia

  • Cain 3 miesiące temu

    link jest ok, jeśli nie wchodzi to trzeba skopiować bez pustego znaku na końcu

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 miesiące temu

    Cain Mega! Zajebiście ten rysunek wyszedł.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 miesiące temu

    Z chłopcem też, aranżacia wnętrza tworzy miekką przestrzeń. Powinieneś rysować za każdym razem do dyplomów.

  • Cain 3 miesiące temu

    C₁₂H₂₂O₁₁ Dzięki, nie, nie będę rysować za każdym razem lol. Może kiedyś jeszcze

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Cain, Świetne! Dzięki, fajna pamiątka. Pozdrawiam.

  • Dalia 3 miesiące temu

    Cain Dziękuję😊
    Bardzo dobre, poruszające rysunki. Masz ogromny talent.
    PS rysunek NinjaC także robi ogromne wrażenie.
    Pozdrowienia.

  • Cain 3 miesiące temu

    Dalia Dzięki, pozdrówka

  • Cain 3 miesiące temu

    NinjaC Pozdro!

  • Pasja 3 miesiące temu

    Powinno być Dalia i NinjaC - alfabetycznie i kobieta

  • Pasja 3 miesiące temu

    Gratulacje dla zwycięzców i dla wszystkich

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Też mi to wpadło w oko ;)

  • Dalia 3 miesiące temu

    Gratulacje Ninja! Bardzo dobry tekst 😊
    Wspaniale dzielić z Tobą zwycięstwo.

    Jednocześnie dziękuję za wszystkie głosy, które na mnie oddaliście ❤️

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Hej Dalia. Trzeba się dogadać jak robimy tą edycję. Ja widzę to bez zbędnych kombinacji. Jedno z nas wrzuca wątek. Dajemy po 2 tematy i tyle. Daj znać jak to widzisz. Pozdrawiam.

  • Dalia 3 miesiące temu

    NinjaC: Dokładnie to samo miałam zaproponować 😊 Jeśli to nie będzie dla Ciebie problem, załóż proszę wątek jak już będziesz gotów, a ja dodam tematy od siebie. Pozdrowienia.

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Dalia, może się umówmy na dziś wieczór ;) i damy je do jednego głównego wątku razem żeby twoje nie wisiały jak w komentarzu? Ja tam napiszę całą otoczkę i będą 4 w głównym wątku. Co myślisz?

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Ja będę od 20 i napiszę do ciebie tutaj.

  • Dalia 3 miesiące temu

    NinjaC: Nie ma problemu ☺️ Tutaj podesłać Ci tematy?

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Dalia, dokładnie.

  • Dalia 3 miesiące temu

    NinjaC : Moje propozycje tematów: 1. "Epitafium na dobranoc", 2. "Głód fantomowy" :)

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Dalia, dziś wrzucać? 2 tyg na pisanie i 3 dni głosowanie na weekend.

  • Dalia 3 miesiące temu

    NinjaC: Tak, dziś. Terminy też są ok.

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Dalia 🤝

  • Roma 3 miesiące temu

    Brawo, gratulacje :)

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Dziękuję :)

  • Vampire Fangs 3 miesiące temu

    Szczere gratulacje dla zwycięzców😉😉😉

  • Dalia 3 miesiące temu

    Dzięki! 😊

  • JagVetInte 3 miesiące temu

    No no, wyrównanie 😏 Dalio, Ninjo, gratulacje 👌

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Dzięki Jag. Pozdro.

  • Dalia 3 miesiące temu

    Dziękuję Jag. Liczymy na Twój udział w kolejnej bitwie :)

  • JagVetInte 3 miesiące temu

    Dalia raczej tak, tu nie brałem bo rzuciłem tematy. I jakoś mi tak dziko by było, bo skoro te tematy były w głowie to i reszta... Wiesz o co kaman 😏

  • JagVetInte 3 miesiące temu

    Dalia kuźwa, to drabble xD to nie tu dawałem. Chyba zmęczony xD

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania