Dyplom
Dla kigji
Za udział i zdobycie pierwszego miejsca w 76 edycji LBnR.
Jej wiersz: „ Ścierpień” zdobył największą ilość punktów, i zajął najwyższe miejsce na podium.
~wysoko ptaki wciąż latały
lecz
wszystkie ołowiane
karmiły ludzi do przesytu ~
Gratulujemy.
Życzymy sukcesów oraz ciekawych pomysłów i czekamy na tematy do następnej Bitwy.
Podziękowania dla wszystkich Autorów. Wszyscy zostali zwycięzcami.
Literkowa
Komentarze (9)
Gratulujemy wszystkim! Od zwyciężczyni oczekujemy wyzwania do kolejnej Bitwy na Rymy.
Pozdrawiamy i oczekujemy tłumów w następnym starciu ❋
Literkowa pozdrawia
Gratulacje dla kigji.
A ten dyplom tylko taki wirtualny, czy papierowy też dajecie?
Jarema niestety wirtualny, ale szukamy sponsora... więc możesz się zgłosić. :)
Literkowa Bitwa na Rymy™ Aha. Dziękuję za odpowiedź.
O, super. Gratulacje!
Gratulacje me Tobie Kigjo ślę:)
Gratuluję wszystkim
Gratulacje dla Kigio i dla innych uczestników!
Gratulacje
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania