Dyplom
kigja
Za udział i zdobycie pierwszego miejsca w 28 edycji.
Jej drabble „Na kogo wypadnie to tego – bęc" zdobyły najwięcej głosów i uznanie czytelników.
~~ *** ~~
„Przechadzałam się wśród powabnych ciał i nie mogłam oderwać oczu od półnagich, młodych i ociekających seksem gojów. Mieli wygląd herosów, którzy w ekscytacji oddawali pokłon zapomnianym bogom. Mój apetyt rósł".
~~ *** ~~
Gratulujemy zwycięzcom!
Gratulujemy Wszystkim Autorom! Wszyscy jesteście wspaniali.
Życzymy wyobraźni twórczej i zadowolenia. Zwycięzcy I miejsca oddajemy przyjemność podania wyzwania do następnej Bitwy.
Podziękowania za fajną zabawę ze Sto(s)ikiem słówek.
Literkowa
Komentarze (13)
Gratulujemy Zwyciężczyni i Wszystkim Autorom biorącym udział. Oczekujemy wezwania na kolejną Bitwę na stu słówka.
Literkowa
Dziękuję.
Pozdrawiam.
kigja brawo za szybkość
???ƓɾɑեմƖɑϲjҽ ʍҽ???
Dziękuję i również składam gratulacje za piękny drabbelek!!!
:)
https://www.opowi.pl/forum/lbnd-29-zapraszam-wszystkich-w1416/
Gratulacje!
Dziękuję i również składam gratulacje za interesujący drabbelek!!!
:)
https://www.opowi.pl/forum/lbnd-29-zapraszam-wszystkich-w1416/
Gratulacje! Zapomniałem zagłosować, ale następnym razem będę tego pilnował. :)
Dziękuję i również składam gratulacje za oryginalny drabbelek!!!
:)
https://www.opowi.pl/forum/lbnd-29-zapraszam-wszystkich-w1416/
a ja tesz getuluje choc mnie smutno
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania