Dyplom
Ad Aś
Za udział i zdobycie pierwszego miejsca w 59 edycji.
Jego drabble: „Droga” zdobyły najwięcej głosów i uznanie czytelników.
***
„Mało kto wierzył, że wytrwa w tej drodze, ale On wiedział, że musi to zrobić dla tych co w niego wierzyli, choćby miał to przypłacić życiem. Dał radę, dopiero dwa ostatnie odcinki pokonał z ich pomocą”.
***
Gratulujemy Zwycięzcy oraz Wszystkim biorącym udział i dziękujemy za niebanalną zabawę ze Sto(s)ikiem słówek.
Z życzeniami wielu twórczych inspiracji. Niech będą doskonałą okazją do literackich prób i poszukiwań!
Literkowa
Komentarze (15)
Gratulacje i podziękowanie za wspólna zabawę. Czekamy na wyzwanie!
Literkowa
Gratuluję zwyciężcy i wszystkim za ciekawe drabble
Pozdrawiam
Adaśko wygrał? Gratulejszyn (•̀ᴗ•́ )و
Zapraszam na moje opowiadanie ,,duch dziewczyny był wieczny'' historia jest o człowieku który z rysów twarzy innych ludzi potrafi widzieć ich osobowość. Używał tego do tworzenia postaci w swojej twórczości.
Serdecznie zapraszam do oceny, nawet do konstruktywnej krytyki.
Przepraszam o co chodzi z tymi dyplomami? Ile trzeba wierszy napisać na dyplom?
Dekalog
Jest konkurs. Trzeba wziąć udział. Jeśli jury zdecyduje, to dostaje się dyplom :)
Poncki Dziękuję 😬
Też gratuluję!
Gratulacje Adaś:)
gratulacje
Gratulacje
🚂🏆 Gratulacje me, ślę🏆🚂
OOO jak miło! Dziękuję... :)
Już sobie właśnie wyciągnąłem dwa tematy z Waszych komentarzy, zaraz podrzucę :)
Gratulacje! 😊
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania