Dyplom

Ad Aś

Za udział i zdobycie pierwszego miejsca w 59 edycji.

Jego drabble: „Droga” zdobyły najwięcej głosów i uznanie czytelników.

 

***

„Mało kto wierzył, że wytrwa w tej drodze, ale On wiedział, że musi to zrobić dla tych co w niego wierzyli, choćby miał to przypłacić życiem. Dał radę, dopiero dwa ostatnie odcinki pokonał z ich pomocą”.

***

 

Gratulujemy Zwycięzcy oraz Wszystkim biorącym udział i dziękujemy za niebanalną zabawę ze Sto(s)ikiem słówek.

 

Z życzeniami wielu twórczych inspiracji. Niech będą doskonałą okazją do literackich prób i poszukiwań!

 

Literkowa

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (15)

  • LBnDrabble 19.02.2024

    Gratulacje i podziękowanie za wspólna zabawę. Czekamy na wyzwanie!

    Literkowa

  • Pasja 19.02.2024

    Gratuluję zwyciężcy i wszystkim za ciekawe drabble

    Pozdrawiam

  • Szpilka 19.02.2024

    Adaśko wygrał? Gratulejszyn (•̀ᴗ•́ )و

  • emiliko 19.02.2024

    Zapraszam na moje opowiadanie ,,duch dziewczyny był wieczny'' historia jest o człowieku który z rysów twarzy innych ludzi potrafi widzieć ich osobowość. Używał tego do tworzenia postaci w swojej twórczości.
    Serdecznie zapraszam do oceny, nawet do konstruktywnej krytyki.

  • 22claudia20 19.02.2024

    Przepraszam o co chodzi z tymi dyplomami? Ile trzeba wierszy napisać na dyplom?

  • słone paluszki 19.02.2024

    Dekalog

  • Poncki 19.02.2024

    Jest konkurs. Trzeba wziąć udział. Jeśli jury zdecyduje, to dostaje się dyplom :)

  • 22claudia20 19.02.2024

    Poncki Dziękuję 😬

  • słone paluszki 19.02.2024

    Też gratuluję!

  • Poncki 19.02.2024

    Gratulacje Adaś:)

  • zsrrknight 19.02.2024

    gratulacje

  • Kinka 19.02.2024

    Gratulacje

  • Dekaos Dondi 19.02.2024

    🚂🏆 Gratulacje me, ślę🏆🚂

  • Ad Aś 19.02.2024

    OOO jak miło! Dziękuję... :)
    Już sobie właśnie wyciągnąłem dwa tematy z Waszych komentarzy, zaraz podrzucę :)

  • Sandra 20.02.2024

    Gratulacje! 😊

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania