Dyskurs

Gdy masz zaciekłego oponenta,

przyda się rzucona mu przynęta.

Nie wyskakuj jak filip z konopi,

nie krusz zbyt szybko skrytej swej kopii.

Czekaj aż oponent sam się wkopie,

wtedy ugryź i będzie po chłopie.

Średnia ocena: 3.7  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (23)

  • Grain 28.01.2022

    kiedy piszesz tekst rymnięty
    na na zaciekłe oponenty
    załóż gumę
    na /Lenina/ postument
    i na wypadek wszelki
    bo mi tu nie wyskakujesz
    jak Filip z Konopielki

  • Grain 28.01.2022

    Dokładka

    gdy już piszesz tekst rymnięty
    na zaciekle oponenty
    pierwej założ gumę
    na uznany/Lenina/ postument
    i na wypadek wszelki
    boć mi tu nie wyskakujesz
    jak Filip z Konopielki

    najlepiej chłopie
    omijać konopie
    sury religii Zen
    jednostronny Show w TVN
    i ble ble ble
    w TVP
    dbając o zdrowie
    zadbasz i o ratunkowe pogotowie

  • Szpilka 28.01.2022

    kopnij w tyłek oponenta,
    niech ów sobie popamięta,
    tylko przez rzyć do kultury,
    gdyby się buntował który ?

  • Grain 28.01.2022

    wiadomość dnia

    Ryszard P. wraca do polityki, nowych reform i starych stringów

  • Grain 28.01.2022

    Niekulturalnych i KULtórnych, jeb za burtę - poszły won.

  • Szpilka 28.01.2022

    Grain

    Ten, co se na Majorkę pleciał z inną posłanką? Hihihihih, se zaszaleli ?

  • Szpilka 28.01.2022

    *poleciał

  • Grain 28.01.2022

    Na Maderę, po miłosną cholerę.

  • Zdzisław B. 29.01.2022

    Szpilko,
    wystarczy poczekać cierpliwie
    by pokonać oponenta...
    czule, prawie tkliwie ;)

  • Szpilka 30.01.2022

    Zdzisław B.

    komu cierpliwości brak,
    niech go w ucho strzeli
    nawet przy niedzieli,
    co tu będzie gadał wspak ?

  • Zdzisław B. 30.01.2022

    Szpilka
    Cierpliwość to cnota...
    odczekaj i wtedy
    pogonisz mu kota ;)

  • Szpilka 31.01.2022

    Zdzisław B.

    wierzcie, nie wierzcie,
    to są cnoty niewieście,
    chociaż jam niewiasta,
    niecierpliwam, się pochlastam ?

  • Zdzisław B. 31.01.2022

    Szpilka
    Nie tnij się, szkoda twego ciała.
    Nie się oponent zniecierpliwi...
    będzie z niego ubaw bez mała ;)

  • Szpilka 01.02.2022

    Zdzisław B.

    się zapieni, się zapluje,
    potem pewnie mi uchybi,
    po huk gadać z takim... wałem,
    co mu we łbie wysiadł trybik? ?

  • Zdzisław B. 01.02.2022

    Szpilka
    Ciut humoru nie zawadzi
    i go z konia "wiedzy" zsadzisz
    gdy ripostę zastosujesz.
    Mocno ego mu zrysujesz :)

  • Szpilka 01.02.2022

    Zdzisław B.

    przeca bez humoru taki,
    tylko ciągle się mądruje,
    więc nakopię mu do... rzyci,
    miast nazywać brzydko... wałem ?

  • Ciut zmieniłabym te wersy, żeby lepszy rytm i takt złapały - na takiej zasadzie, jak Szpilka dała przykład.

  • Zdzisław B. 29.01.2022

    Tak, w czwartym wersie zamieniłem już wyrazy, aby poprawić rytm.

  • Paw pisze 28.01.2022

    Jak przedmówczyni - również uważam, że można by dopracować rytm. Poza tym, podoba mi się zamysł. Pozdrawiam! :)

  • Zdzisław B. 29.01.2022

    Jak wyżej - w jednym miejscu poprawiłem. Reszta - kwestia odpowiedniej deklamacji. Pozdrawiam również :)

  • Grain 28.01.2022

    Własna padlina na przynętę.

  • Taaa, lepiej poczekać niż się przewróci o własne nogi :)

  • Zdzisław B. 05.02.2022

    Cierpliwość jest cnotą, czasem wynagradzaną ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania