Piszęwięcjestem↔Tekst zastanawia w tych "kilku słowach" →Właśnie. Jutro jest: możliwością, ale nigdy: pewnością.
Także tego, co później... w ciszy, nie ma co zagłuszać, naszych myśli... Pozdrawiam:)↔%
Głosy nie tylko łamane wzruszeniem, bywa, że wzruszenie nie pozwoli im się wydostać z krtani...a opłatek połamie się sam ze wszech oganiającej niemocy.
Nie wiem dlaczego zniknął mój wcześniejszy komentarz...?
Zgadzam się absolutnie. Czasem zamiast łamania opłatka, wystarczyłoby przełamać niemoc.
Co do znikającego komentarza, to nie ja wyrzuciłem Cię z gościny;)
Dzięki:)
Komentarze (6)
Piszęwięcjestem↔Tekst zastanawia w tych "kilku słowach" →Właśnie. Jutro jest: możliwością, ale nigdy: pewnością.
Także tego, co później... w ciszy, nie ma co zagłuszać, naszych myśli... Pozdrawiam:)↔%
Różnie z ciszą bywa raz jest wyzwoleniem, raz przekleństwem.
Dzięki:)
Głosy nie tylko łamane wzruszeniem, bywa, że wzruszenie nie pozwoli im się wydostać z krtani...a opłatek połamie się sam ze wszech oganiającej niemocy.
Nie wiem dlaczego zniknął mój wcześniejszy komentarz...?
Zgadzam się absolutnie. Czasem zamiast łamania opłatka, wystarczyłoby przełamać niemoc.
Co do znikającego komentarza, to nie ja wyrzuciłem Cię z gościny;)
Dzięki:)
Jakby trochę o niedokończonych sprawach z przeszłości i jakichś niedomówieniach i sporach dobrze się czytało pozdro 5 😉.
Święta są dobrym czasem na podsumowanie, rozliczenie się z rzeczywistością.
Dzięki:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania