Poprzednie części: Działo (limeryk)
Działo 2
(kilka lat temu publikowałem. To jest nowa wersja):
Artyleria w Gdyni przed wojną też stała.
Konna. Do tych koni i armaty miała.
Czasem wachmistrz na swe działo
dziewczę sadzał, gdy zechciało.
Niektóre wchodziły i na inne działa.
Następne części: Działo 3
Komentarze (9)
Jakoś nie rzuca na kalana, choć można się uśmiechnąć, na zachętę zostawiam 4.
err. kolana:))
Morus To jest do czytania.
To nie zdrowaśka,
aby "na kolana" ;)
heh
Wystarczy.
Pozdrówka.
Widzę, że i przed wojną też się działo : )
Jeszcze ile... napisać można niejedną krotochwilę ;)
weszła na działo,
lecz było jej mało,
bo coś ta armatka
strzelała z rzadka ?
Za to jak strzelała!
Dziewczę w mig
rozanielała ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania