x
xAutor: TomaszCzytano 480 razyData dodania: 06.09.2016
Średnia ocena: 4.3 Głosów: 6
Zaloguj się, aby ocenić26
Dałam piąteczkę, bo uśmiałam sie nie roz, a i klimaty takie mie rajcujo :)
Bardzo doby, zabawny tekst. Pozostawiam 5.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
Dałam piąteczkę, bo uśmiałam sie nie roz, a i klimaty takie mie rajcujo :)
Bardzo doby, zabawny tekst. Pozostawiam 5.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania