x

x

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (2)

  • KarolaKorman 06.09.2016

    Dałam piąteczkę, bo uśmiałam sie nie roz, a i klimaty takie mie rajcujo :)

  • Kakarotto 06.09.2016

    Bardzo doby, zabawny tekst. Pozostawiam 5.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania