x

xx

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (3)

  • Violet 06.09.2016

    Używając Twoich słów, ubawiłam się po same pachy, takie przaśne. Pozdrawiam. 5

  • Tomasz 06.09.2016

    Dziękuję :)

  • Hermia 07.09.2016

    Bardzo oryginalny tekst, a więc jak najbardziej potrzebny. Środowiskowa forma zapisu dialogów i takoweż opisy, dodają pikanterii całości. Lustro nawet jeśli krzywe, to i tak odbija.
    Ps. Ta sielskość kojarzy mi się nieco z A. Pilipiukiem i jego cyklem o J. Wędrowyczu. Pozdro

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania