Dzieciństwo
Kiedy byłam bardzo mała
Uderzałeś w policzki różowe
Abym świata nie widziała
O wolności zapomniała
Wtedy też to napisałam...
Nie chowaj serca w zaciśniętej pięści
Ukaż je ludziom słońcu i szczęściu
Popatrz na życie przez pryzmat miłości
A miłość na zawsze w twym sercu zagości
Kiedy cichutko płakałam w kącie
Płacząc i modląc się do Boga
Byś raczył o mnie zapomnieć
By już skończyła się trwoga
Wtedy ten wiersz podarowałam..
Nie chowaj serca w zaciśniętej pięści
Ukaż je ludziom słońcu i szczęściu
Popatrz na życie przez pryzmat miłości
A miłość na zawsze w twym sercu zagości
Komentarze (3)
Catrina↔Tak po prostu, prawdziwie napisane i piosenkowo jakby:)↔Pozdrawiam 😊
P.S↔Na główną wchodzą tylko 2 tekst na dobę:)
Dziękuję bardzo 🙂
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania