...
...Autor: piszęwięcjestemCzytano 388 razyData dodania: 20.11.2021
Średnia ocena: 4.5 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić9
Jakiś ten wiersz przytłaczający. Mało że stylizowany na zmierzchłą epokę, to jeszcze klimat, że tylko się powiesić. Nie podoba mi się. Bez oceny.
Chcesz lekko, to poczytaj Znaki. Ten obraz jest apokaliptyczny, zatem sama rozumiesz, lekko nie ma;) Dzięki.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
Jakiś ten wiersz przytłaczający. Mało że stylizowany na zmierzchłą epokę, to jeszcze klimat, że tylko się powiesić.
Nie podoba mi się. Bez oceny.
Chcesz lekko, to poczytaj Znaki. Ten obraz jest apokaliptyczny, zatem sama rozumiesz, lekko nie ma;)
Dzięki.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania