Co się stało Ravenie? Dlaczego się żegnasz? Przez hejt? Zrozumiem każdy twój wybór i to uszanuję, ale jest mi niezmiernie przykro ;( Dziękować nie ma za co. Jeśli jakkolwiek jestem w stanie ci pomóc, proszę daj znać. Tutaj czy na maila, czy jak uznasz za słuszne.
Raven18 w takim razie mam nadzieję, że uda ci się ułożyć swoje sprawy i kiedyś tutaj wrócisz. Zawsze możesz do mnie napisać jeśli będziesz potrzebował. Życzę ci wszystkiego co najlepsze i dużo siły do walki z wszelkimi przeciwnościami.
Pierwszy raz przeczytałam coś Twojego
Muszę się wypowiedzieć BARDZO MI SIE PODOBA
Jeśli chodzi o hejt to nie przejmuj się nim
Ja się nim nie przejmuję choć moje "wiersze " są mega mega słabe i zdaję sobie z tego sprawę ale nie zamierzam przestać pisać tylko dlatego bo ktoś ma problem co do moich tekstów
Bo coś się komuś nie podoba
Jeśli lubisz pisać to pisz
Jeśli Cię to uszczęśliwa to to rób
Ludzie zawsze gadali i będą gadać
Dokładnie, podpisuję się pod tym wszystkim kończynami!
Wiersze to nie tylko technika, to też emocje i przekaz.
Chociaż nie każdy może być Miłoszem, Kochanowskim czy Mickiewiczem, to każdy może pokazać w wierszu emocje. I my - zwykli ludzie, amatorzy - możemy to docenić! :)
Dajmy w końcu cieszyć się ludziom z pisania, a profesjonalizm zostawmy profesjonalistom.
Wiersz to emocje plus technika.
Jak jest jeszcze talent to się wyrasta ponad przeciętność.
Chcieć pisać lepiej to cnota, a nie wada, bo lepiej wyrażam siebie.
Walić całe życie gnioty to nie wstyd, jeśli robi się to do szuflady.
I do prezentowania braku jakichkolwiek ambicji lepsze są innego typu portale, niż literackie.
Na tym potralu są wytyczne, jakie wiersze nie zostaną opublikowane.
Nie ma tu mowy o braku publikacji, jeżeli wiersz nie jest techniczny, zatem każdy ma prawo opublikować tu wiersz - nie ważne jak mocno cię to boli.
Proszę stworzyć portal dla tylko tych technicznych i "poezyjnie" poprawnych, a nie będzie problemu, że są takie a nie inne publikacje.
LeeaThorelli I proszę czytać uważnie komentarze innych, zanim samemu zabierze się głos.
Zdaje się, że pani sama zwracała innej użytkownitce uwagę na problem zrozumienia.
Puchacz to sam nie zalecaj komuś opuszczenia miejsca przez swoje widzi mi się.
Większość portali literackich została stworzona i funkcjonuje i dla każdej osoby - bez względu na umiejętności.
Puchacz na szczęście nie ty wyznaczasz co można, a co nie - na portalach literackich. I każdy, według swojego życzenia, może się uczyć lub "grafomańsko tłumaczyć sercem i emocjami" - nie ma sztywnych ram.
A grafomania jest pojęciem względnym, nie ty ustalasz jej granice. :)
Każda potwora znajdzie swojego amatora - i to do internetowych wierszy można śmiało podpiąć.
Raven, odchodzisz? Jeśli tak, to będzie to wielka strata. Cóż, nie masz mi za co dziękować. Jeśli naprawdę motywowałem cię do pracy, to mogę się z tego tylko cieszyć. Nie wiem dlaczego chcesz odejść, ale jeśli naprawdę tak jest, to nie przestawaj pisać. Ze swej strony powiem tylko, że z przyjemnością czytałem twoje prace. Chciałbym robić to nadal, ale szanuję twoją decyzję.
Pozdrawiam, trzymaj się Reven :)
Wypada zachęcić do powrotu. Tylko tutaj w ogniu życzliwej i nieżyczliwej, merytorycznej i niemerytorycznej krytyki możesz rozwinąć skrzydła. Pozdrawiam.
aha
Nie wiem po co ten nibywiersz tak rozczłonkowany.
W ogóle to nie ma za co - użytkownicy Opowi zawsze służą dobrą radą i konstruktywnymi komentarzami (przynajmniej ci, którzy potrafią to robić).
To ten, na razie, pa-pa lub coś tam.
Pozdro
Komentarze (26)
nie!
Co się stało Ravenie? Dlaczego się żegnasz? Przez hejt? Zrozumiem każdy twój wybór i to uszanuję, ale jest mi niezmiernie przykro ;( Dziękować nie ma za co. Jeśli jakkolwiek jestem w stanie ci pomóc, proszę daj znać. Tutaj czy na maila, czy jak uznasz za słuszne.
Nie chodzi o hejt
Raven18 w takim razie mam nadzieję, że uda ci się ułożyć swoje sprawy i kiedyś tutaj wrócisz. Zawsze możesz do mnie napisać jeśli będziesz potrzebował. Życzę ci wszystkiego co najlepsze i dużo siły do walki z wszelkimi przeciwnościami.
Kocwiaczku, dlaczego mam zablokowaną możliwość komentowania pod twoimi tekstami?
indri nie mam pojęcia. Ja niczego nie blokowalam i nawet nie wiem jakbym miała to zrobić.
Kocwiaczek to wejdź pod mój tekst, bo to na ogół działa na zasadzie wzajemności.
I sprawdź czy też jesteś zablokowana.
indri u mnie działa
Kocwiaczek czyli ja tylko mam blokadę pod Twoim. Trudno, będę musiał korzystać z innego konta.
Pierwszy raz przeczytałam coś Twojego
Muszę się wypowiedzieć BARDZO MI SIE PODOBA
Jeśli chodzi o hejt to nie przejmuj się nim
Ja się nim nie przejmuję choć moje "wiersze " są mega mega słabe i zdaję sobie z tego sprawę ale nie zamierzam przestać pisać tylko dlatego bo ktoś ma problem co do moich tekstów
Bo coś się komuś nie podoba
Jeśli lubisz pisać to pisz
Jeśli Cię to uszczęśliwa to to rób
Ludzie zawsze gadali i będą gadać
Dokładnie, podpisuję się pod tym wszystkim kończynami!
Wiersze to nie tylko technika, to też emocje i przekaz.
Chociaż nie każdy może być Miłoszem, Kochanowskim czy Mickiewiczem, to każdy może pokazać w wierszu emocje. I my - zwykli ludzie, amatorzy - możemy to docenić! :)
Dajmy w końcu cieszyć się ludziom z pisania, a profesjonalizm zostawmy profesjonalistom.
Nie chodzi o hejt
Wiersz to emocje plus technika.
Jak jest jeszcze talent to się wyrasta ponad przeciętność.
Chcieć pisać lepiej to cnota, a nie wada, bo lepiej wyrażam siebie.
Walić całe życie gnioty to nie wstyd, jeśli robi się to do szuflady.
I do prezentowania braku jakichkolwiek ambicji lepsze są innego typu portale, niż literackie.
Na tym potralu są wytyczne, jakie wiersze nie zostaną opublikowane.
Nie ma tu mowy o braku publikacji, jeżeli wiersz nie jest techniczny, zatem każdy ma prawo opublikować tu wiersz - nie ważne jak mocno cię to boli.
Proszę stworzyć portal dla tylko tych technicznych i "poezyjnie" poprawnych, a nie będzie problemu, że są takie a nie inne publikacje.
LeeaThorelli Nie oczekuję porad od pani.
Pani postawa wyznacza odpowiedni kierunek porad.
LeeaThorelli I proszę czytać uważnie komentarze innych, zanim samemu zabierze się głos.
Zdaje się, że pani sama zwracała innej użytkownitce uwagę na problem zrozumienia.
Puchacz to sam nie zalecaj komuś opuszczenia miejsca przez swoje widzi mi się.
Większość portali literackich została stworzona i funkcjonuje i dla każdej osoby - bez względu na umiejętności.
LeeaThorelli No tak... szkoda wysiłku na jakąkolwiek naukę.
Lepiej grafomaństwo wytłumaczyć sercem i emocjami :)
Puchacz na szczęście nie ty wyznaczasz co można, a co nie - na portalach literackich. I każdy, według swojego życzenia, może się uczyć lub "grafomańsko tłumaczyć sercem i emocjami" - nie ma sztywnych ram.
A grafomania jest pojęciem względnym, nie ty ustalasz jej granice. :)
Każda potwora znajdzie swojego amatora - i to do internetowych wierszy można śmiało podpiąć.
LeeaThorelli Więc życzę sukcesów.
Puchacz dziękuję, ale ja nie przyszłam po sukces i swojej goryczy z jego braku na ludzi przelewać nie będę. :)
Raven, odchodzisz? Jeśli tak, to będzie to wielka strata. Cóż, nie masz mi za co dziękować. Jeśli naprawdę motywowałem cię do pracy, to mogę się z tego tylko cieszyć. Nie wiem dlaczego chcesz odejść, ale jeśli naprawdę tak jest, to nie przestawaj pisać. Ze swej strony powiem tylko, że z przyjemnością czytałem twoje prace. Chciałbym robić to nadal, ale szanuję twoją decyzję.
Pozdrawiam, trzymaj się Reven :)
Wypada zachęcić do powrotu. Tylko tutaj w ogniu życzliwej i nieżyczliwej, merytorycznej i niemerytorycznej krytyki możesz rozwinąć skrzydła. Pozdrawiam.
Coś myślę, że ten Pan jeszcze tu zabawi
To nie jest ostatni post, cierpliwości!
Inspiracji "Raven" :)
aha
Nie wiem po co ten nibywiersz tak rozczłonkowany.
W ogóle to nie ma za co - użytkownicy Opowi zawsze służą dobrą radą i konstruktywnymi komentarzami (przynajmniej ci, którzy potrafią to robić).
To ten, na razie, pa-pa lub coś tam.
Pozdro
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania