...
...Autor: piszęwięcjestemCzytano 398 razyData dodania: 06.11.2021
Średnia ocena: 4.8 Głosów: 5
Zaloguj się, aby ocenić24
Nu całkiem podchodzi w odczycie, subiektywnie yankowi.
Subiektywne dzięki.
Po prostu dobre. I formą i treścią.
Jak zwykle u autora bezosobowo, ale niech już będzie ;)
I na aktualny ciągle temat i dobrze napisane.
Dzięki i gratulacje za II msc :)
Podoba mnie się wiersz↔Pozdrawiam:)↔%
Nieskromnie powiem, że mnie też :)
:-) ano
ona ;)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (10)
Nu całkiem podchodzi w odczycie, subiektywnie yankowi.
Subiektywne dzięki.
Po prostu dobre.
I formą i treścią.
Jak zwykle u autora bezosobowo, ale niech już będzie ;)
I na aktualny ciągle temat i dobrze napisane.
Dzięki i gratulacje za II msc :)
Podoba mnie się wiersz↔Pozdrawiam:)↔%
Nieskromnie powiem, że mnie też :)
:-) ano
ona ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania