dzieło marzeń
wiersz ten powstał ze staraniem i precyzją w jego tworzeniu,
by doskonałym być,
jest miłością do znaków utkany
konstrukcja w nim jak świątyni dzwony,
ich harmonii brzmienie
autor marzy by zachwyt wzbudził,
by serca czytelników porwał,
by ich poruszył
tu każdy znak, zanim został zapisany, przez test doskonałości przeszedł,
z każdej strony był wąchany,
od urodzenia pod ten cel kształcony i wychowywany
tylko pięć gwiazdek perfekcję i boskość tego dzieła odda,
a tak serio to z nudów napisałem tego smroda
Komentarze (15)
Już dwie. Jeszcze 3 osoby i będziesz miał 5 🤣
To my tutaj tworzymy z taką pasją, a ktoś sobie żarciki robi?
To ja też pożartuję i przełamie te jedynki...
Dziękuję :*
A ja sobie wchodzę na Twoją "twórczość" i stwierdzam, że pisanie dla żartów również musi mieć jakiś poziom. Są tu niektórzy, co potrafią dla beki napisać tak, że głowa mała. U Ciebie brak umiejętności, żeby coś takiego zaprezentować. Tyle.
Dzięki za komentarz. Są ludzie doskonali tacy jak ty i mniej doskonali tacy jak ja
Tekstozaur A ktoś tu mówi o byciu doskonałym? Przeczytaj raz jeszcze 🤣
Johnny2x4 ja piszę, przeczytaj jeszcze raz
Tekstozaur U Ciebie to z tym czytaniem też średnio...
Tekstozaur Ale nie ma co! Zdanie moje znasz, myślę że nie przeszkodzi Ci w kontynuowaniu tworzenia. Słodkiego popołudnia, Tekstozaurze 😎🤣
Johnny2x4 dziękuję. Janku8, Twoje zdanie nie jest dla mnie ważne. Ważne są dla mnie opinie tych którzy ciekawie piszą.
Tekstozaur Tak, tak :) :*
Johnny2x4 masz mnie, zdanie tych co kiepsko piszą też mnie interesuje. Dzięki za opinię :)
Tekstozaur Jesteś naprawdę zabawny! Trzeba Ci zostawić, masz potencjał.
Johnny2x4 dzięki :)
jusz rzem myśloł że xujowy
ale smrud ze końca go
uratował
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania