Dzień Kobiet

Nie byłbym sobą gdybym w ten dzień,

nie złożył życzeń bo jestem leń,

życzę więc wszystkim paniom na świecie,

róbcie dziś wszystko co tylko chcecie.

Następne częściDzień dziecka

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • kigja ponad rok temu

    :)

  • TseCylia ponad rok temu

    O! I to są bardzo mądre życzenia! :)

  • Grafomanka ponad rok temu

    Fajne te życzenia... na pięć

  • ireneo ponad rok temu

    a jutro kkk, albo czego zażyczy pan.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania