Dzień Psychopaty

Psychopata, od dziecka był inny. Jego myśli czarne, ponure i dziwne. Jego zachowanie gdy wyrywał zabawką głowy. Rodzice myśleli że mu to przejdzie. Jednak on zaczął męczyć i katować zwierzęta, był świrem, z nikim nie rozmawiał, zamykał się w pokoju i nie wiadomo było co robi. Dorósł, skrywał w sobie mordercę i psychopatę, nie miał sumienia był zgorzkniały i natarczywy. Wyniósł się z domu rodziców i zamieszkał w małym mieszkaniu na skraju miasta, nie utrzymywał z rodziną kontaktów. Myślał tylko o zabijaniu, o ziemi i tym że nic nie ma sensu. Wszystko przerodziło się w nienawiść. Dręczył dzieci i kobiety w końcu posunął się o krok dalej...

Średnia ocena: 4.1  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (18)

  • Krystian244 26.02.2017

    Odlopalem prolog z najnowszego dzieła. Miłego czytania.

  • Anonim 26.02.2017

    zabawkom wyrywał głowy, zabawką się bawił. zabawce wyrwał głowę.

  • Emi Ayo 26.02.2017

    Zapowiada się ciekawie :) Na kiedy planujesz pierwszy rozdział? wiesz temat bardzo fajny ;)

  • Krystian244 26.02.2017

    Ogółem to nie wiem, zainspirowała mnie twórczość pewnej osoby na blogu. Dużo tam horrorów i mnie wzięło.

  • Emi Ayo 26.02.2017

    Krystian244 No to czekam ;)

  • KarolaKorman 27.02.2017

    Tu raczej streściłeś jego życie, a nie opisałeś dzień :(

  • Krystian244 27.02.2017

    Tytuł nie ma nic wspólnego z prologiem potem się rozjaśni

  • Tanaris 27.02.2017

    Ciekawie, coś więcej czyli co? Już bym chciała wiedzieć, ale poczekam jak inni. Pozdrawiam ;D

  • Krystian244 27.02.2017

    Wszystko się rozjaśni

  • Pasja 27.02.2017

    Żywot psychopaty to ciężki chleb. Musi chodzić do pracy jak my wszyscy, bo inaczej nie ma kołaczy. Tylko kiedy ma czas na masakrę? Ciekawy poczatek. Pozdrawiam serdecznie

  • Krystian244 27.02.2017

    No niestety psychopaci mają trudno w życiu

  • Anonim 27.02.2017

    masakra klawiaturą bezprzewodową xD

  • Krystian244 27.02.2017

    Haha

  • Pan Buczybór 27.02.2017

    No, dobre to to. Czekam, albo nie. 5

  • Krystian244 27.02.2017

    Dzięki

  • Szalokapel 15.03.2017

    Brakuje mi tu większej rozbudowy akcji, ale zostawię czwórkę.

  • Krystian244 15.03.2017

    Dzięki

  • Oia 03.05.2017

    Trochę krótkie, ale ciekawe. Zabieram się do następnych części, a tu zostawiam 5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania