-
-Autor: MajeczuuniaCzytano 320 razyData dodania: 21.04.2015
Średnia ocena: 0.0 Głosów: 0
Zaloguj się, aby ocenić0
Dla mnie opowiadanie jest bardzo fajne. Postacie które w nim ukazujesz są naturalne, naprawdę nic nie koloryzujesz przez co historia jest naturalna i lekka w odbiorze.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (1)
Dla mnie opowiadanie jest bardzo fajne. Postacie które w nim ukazujesz są naturalne, naprawdę nic nie koloryzujesz przez co historia jest naturalna i lekka w odbiorze.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania