-

Opowiadanie pojawi się wkrótce w wersji poprawionej.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (3)

  • NataliaO 24.04.2015

    Ale podziwiam, że tak potrafisz pisać z bólem ręki. ładny rozdział 5:)

  • KarolaKorman 24.04.2015

    Twój dopisek wyjaśnia wszystko :). Czerwony Elmo jest moim ulubionym z Ulicy S... Część wesoło - smutna, piękna 5 :)

  • Neli 02.05.2015

    To jest przykre, że ona jest chora. Szukałam takiego opowiadania, które sprawi, że będę płakać, a teraz mi przykro...

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania