Opowiadanie pojawi się wkrótce w wersji poprawionej.
-Autor: MajeczuuniaCzytano 364 razyData dodania: 24.04.2015
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić20
Ale podziwiam, że tak potrafisz pisać z bólem ręki. ładny rozdział 5:)
Twój dopisek wyjaśnia wszystko :). Czerwony Elmo jest moim ulubionym z Ulicy S... Część wesoło - smutna, piękna 5 :)
To jest przykre, że ona jest chora. Szukałam takiego opowiadania, które sprawi, że będę płakać, a teraz mi przykro...
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
Ale podziwiam, że tak potrafisz pisać z bólem ręki. ładny rozdział 5:)
Twój dopisek wyjaśnia wszystko :). Czerwony Elmo jest moim ulubionym z Ulicy S... Część wesoło - smutna, piękna 5 :)
To jest przykre, że ona jest chora. Szukałam takiego opowiadania, które sprawi, że będę płakać, a teraz mi przykro...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania