-

Opowiadanie pojawi się wkrótce w wersji poprawionej.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • KarolaKorman 24.04.2015

    Nie mów, że nie miałaś więcej pomysłów na to opowiadanie. Musiałaś ją uśmiercić. Miała mieć operacje, a nie umierać :(. To było wzruszające 5 :)

  • Majeczuunia 24.04.2015

    Wzruszające, ale to jeszcze nie koniec :)

  • KarolaKorman 24.04.2015

    Ja się zapędziłam w mojej wyobraźni :)

  • Majeczuunia 24.04.2015

    W sumie to tak planowałam :)

  • NataliaO 25.04.2015

    Bardzo smutno, już wczoraj czytałam kolejne rozdziały, na telefonie cholernie nie wygodnie :) A rozdział na rozdział był coraz piękniejszy i smutny, super Ci to wyszło. 5:)

  • Neli 02.05.2015

    Płakałam, jakie to kochane i smutne... Niestety prawdziwe. ;/ 5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania