Opowiadanie pojawi się wkrótce w wersji poprawionej.
-Autor: MajeczuuniaCzytano 382 razyData dodania: 24.04.2015
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić20
To ja coś źle zrozumiałam z tamtej części. Cieszą się, że będzie kontynuacja 5 :)
Cieszę się, miało być :)
Piękne wyznanie z jej strony, płakałam i śmiałam się jednocześnie; wariatka 5:)
Nie zabijaj Juli! Proszę. Te wyznanie miłości było śliczne...ona nie może teraz zginać!! Naprawde masz talent, daję 5 :))
Życzę Ci, zebyś kiedyś wydała tę książkę, jest super. Rzadko kiedy płaczę przy czytaniu książek, jednak Ty mnie rozwaliłaś ;)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (5)
To ja coś źle zrozumiałam z tamtej części. Cieszą się, że będzie kontynuacja 5 :)
Cieszę się, miało być :)
Piękne wyznanie z jej strony, płakałam i śmiałam się jednocześnie; wariatka 5:)
Nie zabijaj Juli! Proszę. Te wyznanie miłości było śliczne...ona nie może teraz zginać!! Naprawde masz talent, daję 5 :))
Życzę Ci, zebyś kiedyś wydała tę książkę, jest super. Rzadko kiedy płaczę przy czytaniu książek, jednak Ty mnie rozwaliłaś ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania