-

Opowiadanie pojawi się wkrótce w wersji poprawionej.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • KarolaKorman 24.04.2015

    To ja coś źle zrozumiałam z tamtej części. Cieszą się, że będzie kontynuacja 5 :)

  • KarolaKorman 24.04.2015

    Cieszę się, miało być :)

  • NataliaO 25.04.2015

    Piękne wyznanie z jej strony, płakałam i śmiałam się jednocześnie; wariatka 5:)

  • Magda. D 27.04.2015

    Nie zabijaj Juli! Proszę. Te wyznanie miłości było śliczne...ona nie może teraz zginać!! Naprawde masz talent, daję 5 :))

  • Neli 02.05.2015

    Życzę Ci, zebyś kiedyś wydała tę książkę, jest super. Rzadko kiedy płaczę przy czytaniu książek, jednak Ty mnie rozwaliłaś ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania