Opowiadanie pojawi się wkrótce w poprawionej wersji.
- Autor: Majeczuunia Czytano 459 razy Data dodania: 22.03.2015
Średnia ocena: 4.6 Głosów: 9
Zaloguj się, aby ocenić41
Komentarze (13)
Miśka22.03.2015
Hmm, ciekawe. Domyślam się, że Julia chowa coś przed innymi. Jakąś chorobę? Nwm, ale jeśli tak, to na końcówkę na stówę się rozbecze :( Z niecierpliwością czekam na następny rozdział
Dopiero teraz zaczęłam czytać. Bardzo mi się podoba, tylko jakiś czas temu oglądałam to. Nie wiem, czy to celowe podobieństwo, czy niezwykły zbieg okoliczności. Lecę czytać dalej :)
Niestety tekst nie jest wolny od literówek, ale widzę poprawę w dialogach. Tylko... nie mówi się "trzydzieści osiem po". Dobra, idę dalej, bo mam spore zaległości :D
Komentarze (13)
Hmm, ciekawe. Domyślam się, że Julia chowa coś przed innymi. Jakąś chorobę? Nwm, ale jeśli tak, to na końcówkę na stówę się rozbecze :( Z niecierpliwością czekam na następny rozdział
No nie mów Miśka, że myślisz o czymś gorszym jak alkoholizm. Podobał mi się występ, zostawiam 5 :)
Bardzo ciekawe. Podobało mi się 5:-)
Dopiero teraz zaczęłam czytać. Bardzo mi się podoba, tylko jakiś czas temu oglądałam to. Nie wiem, czy to celowe podobieństwo, czy niezwykły zbieg okoliczności. Lecę czytać dalej :)
Faktycznie, Shigatsu oglądałam, ale ten pomysł miałam w głowie juz od dłuższego czasu, więc to chyba jakiś okropny zbieg okoliczności :)
Moim zdaniem dziewczyna trochę niegrzecznie zachowała się, gdy chłopaki kupili jej bukiet. Ogólnie wszytsko fajnie. 5 ;)
Niestety tekst nie jest wolny od literówek, ale widzę poprawę w dialogach. Tylko... nie mówi się "trzydzieści osiem po". Dobra, idę dalej, bo mam spore zaległości :D
PS. Brakuje mi reakcji Łukasza na widok tak dużej ilości tabletek. Bardziej przejął się batonami niż lekarstwami?
Zgadzam się z Amy. Poza tym tekst spoko. Ciekawe co ukrywa dziewczyna? 5 :-)
Goździki? o_O Byłam pewna, że gwoździki! :O
:(...) dostałem kopa w tyłek." ~ a bolało? XD
5/5
Shiro-chan, padłam XD Może trochę bolało XD Nie zdziwiłambym się, gdyby dał jej gwodździki :D
Mogę wykorzystać pomysł z gwoździkami? :D
Co tu dużo pisać... Nie wiemXD Serio, nie wiem. Przeczytam więcej i ocenię całość, a ocenę wystawię pod każdą częścią: )
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania