Melodyjka to coś w stylu harmonijki, tylko że ma klawisze jak na pianinie. Jak wpiszesz w grafikę "Harmonijka klawiszowa" to zobaczysz jak to w sumie wygląda :)
Dziękuję za wyjaśnienie, sama kiedyś miałam przyjemność dmuchać w coś takiego, tylko ten instrument nazywa się melodyka, a nie melodyjka i tu mnie zmyliłaś :)
Poświeciłem wieczór poprzedni na Ciebie. Czytałem, czytałem i nawet mnie nie zanudziło. Trochę czuję się słodko, potem gorzka pobudka, a za chwilę jest wszystko tak wyrównane, iż można brnąć dalej w to opowiadanie.
Bohaterzy. Polubiłem ich.
Komentarz wstawiam dziś, bo wczoraj już mi się nie chciało.
Komentarze (7)
A było tak pięknie. Romantycznie, a na sam koniec bomba; 5:)
I było faktycznie pięknie, tylko ja dalej nie wiem co to ta melodyjka. Wytłumacz mi, proszę 5 :)
Melodyjka to coś w stylu harmonijki, tylko że ma klawisze jak na pianinie. Jak wpiszesz w grafikę "Harmonijka klawiszowa" to zobaczysz jak to w sumie wygląda :)
Dziękuję za wyjaśnienie, sama kiedyś miałam przyjemność dmuchać w coś takiego, tylko ten instrument nazywa się melodyka, a nie melodyjka i tu mnie zmyliłaś :)
Sprawdziłam w internecie, piszą, że czasem nazywają ją melodyjką, więc zwracam honor :)
Wow, super, super. 5
Poświeciłem wieczór poprzedni na Ciebie. Czytałem, czytałem i nawet mnie nie zanudziło. Trochę czuję się słodko, potem gorzka pobudka, a za chwilę jest wszystko tak wyrównane, iż można brnąć dalej w to opowiadanie.
Bohaterzy. Polubiłem ich.
Komentarz wstawiam dziś, bo wczoraj już mi się nie chciało.
Moja ocena 5.
I zamierzam skończyć to opowiadanie ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania