Opowiadanie pojawi się wkrótce w wersji poprawionej.
-Autor: MajeczuuniaCzytano 357 razyData dodania: 25.04.2015
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 5
Zaloguj się, aby ocenić25
Zajebiście :) Cudowne oświadczyny, lekkie i urocze hehe 5:)
Zgadzam się z Natalką, oświadczyny były cudowne 5 :)
Nie chciałam tego całego cyngolenia się z pierścionkiem i padaniem na kolana, bo sądze, że właśnie takie oświadczyny są w stylu Łukasza i Julii :)
Racja takie proste i naturalne :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Zajebiście :) Cudowne oświadczyny, lekkie i urocze hehe 5:)
Zgadzam się z Natalką, oświadczyny były cudowne 5 :)
Nie chciałam tego całego cyngolenia się z pierścionkiem i padaniem na kolana, bo sądze, że właśnie takie oświadczyny są w stylu Łukasza i Julii :)
Racja takie proste i naturalne :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania