-

Opowiadanie pojawi się wkrótce w wersji poprawionej.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • NataliaO 25.04.2015

    Zajebiście :) Cudowne oświadczyny, lekkie i urocze hehe 5:)

  • KarolaKorman 26.04.2015

    Zgadzam się z Natalką, oświadczyny były cudowne 5 :)

  • Majeczuunia 26.04.2015

    Nie chciałam tego całego cyngolenia się z pierścionkiem i padaniem na kolana, bo sądze, że właśnie takie oświadczyny są w stylu Łukasza i Julii :)

  • NataliaO 26.04.2015

    Racja takie proste i naturalne :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania