-

Opowiadanie pojawi się wkrótce w wersji poprawionej.

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • NataliaO 25.04.2015

    Opowiadanie jest zarąbiste, pomysł z takim przyspieszaniem czyli pokazywaniem z jakiś czas a nie wleczenie całej sytuacji jest na plus. A ja ciągle się zastanawiam czy oni będę choć przez chwilę szczęśliwi, szkoda, że nie było więcej o ich uczuciu. Na początku tak się dobrze dogadywali a teraz trochę mniej rozmawiają, brakuje mi tej zażyłości, która ładnie opisywałaś na początku. Dziecko świetny pomysł, ale mam nadzieję, że uda się im przez wszystko przebrnąć i być razem. Też bym tak zrobiła jak Julka urodziła i byłabym szczęśliwa z bycia matką. Bravo dziewczyno; 5:)

  • Majeczuunia 26.04.2015

    Taka Jula :) Nie wyobrażam sobie, że mogłaby usunąć dziecko, żeby sama żyć ;)

  • KarolaKorman 26.04.2015

    5 :)

  • Magda. D 27.04.2015

    Nawet nie wiem co napisać. Poprostu daję 5 :))))))

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania