-

Opowiadanie pojawi się wkrótce w wersji poprawionej.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • NataliaO 28.04.2015

    Boże, czy to będzie tak tragicznie. Nie mogli by się zaprzyjaźnić, kochać jak ojciec z córką. Z rozdział na rozdział jest coraz smutniej i na prawdę ładnie. 5:)

  • Majeczuunia 28.04.2015

    Dziękuję za komentarz :) Chyba Łukasz w końcu pokocha Milę, bo nikt nie będzie hejcić takiego słodkiego dzieciątka na MOJEJ straży, haha :) Ale w końcu chcę, żeby podtypem tego opowiadania była tragedia, więc.... No TO było troszkę konieczne :)

  • NataliaO 28.04.2015

    Były już tragedie ahh :)

  • KarolaKorman 28.04.2015

    Toś nam teraz prawdziwy maraton tragedii urządziła 5 :)

  • Neli 04.05.2015

    Hhaha zgadzam sie z dziewczynami. Bardzo lubie Twoje opowiadanie

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania