-

Opowiadanie pojawi się wkrótce w wersji poprawionej.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • KarolaKorman 29.04.2015

    Ja też się poryczałam oczywiście 5 :)

  • NataliaO 29.04.2015

    Ja też płakałam, piękne to było do cholery; 5:)

  • Majeczuunia 29.04.2015

    Taką miałam nadzieję :) Bałam się, że smutne fragmenty w tym opowiadaniu "śmierć Juli, choroba Mili" nie wycisną żadnych łez, a tu proszę jakie komy! Też ryczałam hehee :)

  • Magda. D 29.04.2015

    Najlepszy rozdział choć wszystkie sa genialne 5:)

  • Neli 04.05.2015

    Przy tym rozdziale nie plakalam. Jeszcze sie trzymam ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania