-

Opowiadanie pojawi się wkrótce w wersji poprawionej.

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • NataliaO 30.04.2015

    równie dobrze mogła by się mu spytać czy chcesz mnie poślubić to już Stefa mi do gustu przypadła; durna dziewucha; ta mała jest słodka 4:)

  • Majeczuunia 30.04.2015

    Chciałam narobić trochę beznadziejnego dramatu, żeby potem znowu zamienić to opowiadanie w tragedię i zakończyć :)

  • NataliaO 30.04.2015

    zakończyć? Dramat i tragedia hehe, ale to najlepsza historia spod tego gatunku, którą czytałam.

  • Majeczuunia 30.04.2015

    Najprawdopodobniej za 5 rozdziałów. Ale chyba dwójka będzie, chyba że zostanę zhejtowana za zakończenie :)

  • NataliaO 30.04.2015

    NO, PROSZĘ :) ciekawe co wymyślisz na zakończenie.

  • Majeczuunia 30.04.2015

    Powiem tylko: Zajrzyj jeszcze raz do rozdziału 8 cz.1 :)

  • NataliaO 30.04.2015

    ok, już zaglądam

  • NataliaO 30.04.2015

    Po przeczytaniu, zastanawia mnie czy można zobaczyć coś co już nie istnieje. I czy "to" ma prawo do kierowania losem innych.

  • KarolaKorman 01.05.2015

    Kręcisz tym opowiadaniem jak sama chcesz, ale dobrze Ci to idzie :) Co do zakończenia, jak masz pisać na siłę to lepiej skończ w dobrym guście. Takie jest moje zdanie i tak coś zaraz stworzysz, znając Ciebie i na bank nie będzie gorsze od tego, więc rób co chcesz 5 :)

  • Neli 04.05.2015

    Boje sie zakonczenia

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania