Kręcisz tym opowiadaniem jak sama chcesz, ale dobrze Ci to idzie :) Co do zakończenia, jak masz pisać na siłę to lepiej skończ w dobrym guście. Takie jest moje zdanie i tak coś zaraz stworzysz, znając Ciebie i na bank nie będzie gorsze od tego, więc rób co chcesz 5 :)
Komentarze (10)
równie dobrze mogła by się mu spytać czy chcesz mnie poślubić to już Stefa mi do gustu przypadła; durna dziewucha; ta mała jest słodka 4:)
Chciałam narobić trochę beznadziejnego dramatu, żeby potem znowu zamienić to opowiadanie w tragedię i zakończyć :)
zakończyć? Dramat i tragedia hehe, ale to najlepsza historia spod tego gatunku, którą czytałam.
Najprawdopodobniej za 5 rozdziałów. Ale chyba dwójka będzie, chyba że zostanę zhejtowana za zakończenie :)
NO, PROSZĘ :) ciekawe co wymyślisz na zakończenie.
Powiem tylko: Zajrzyj jeszcze raz do rozdziału 8 cz.1 :)
ok, już zaglądam
Po przeczytaniu, zastanawia mnie czy można zobaczyć coś co już nie istnieje. I czy "to" ma prawo do kierowania losem innych.
Kręcisz tym opowiadaniem jak sama chcesz, ale dobrze Ci to idzie :) Co do zakończenia, jak masz pisać na siłę to lepiej skończ w dobrym guście. Takie jest moje zdanie i tak coś zaraz stworzysz, znając Ciebie i na bank nie będzie gorsze od tego, więc rób co chcesz 5 :)
Boje sie zakonczenia
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania