-
-Autor: MajeczuuniaCzytano 366 razyData dodania: 03.05.2015
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić20
dość, że jest mi smutno to jeszcze bardziej mi smutno, smutno :( współczuje Łukaszowi, a temu dziecku już wogólę:( Tragedia koni tragedie jak ja tu kiedyś zobaczę szczęśliwe chwile to nie uwierze hehe ładnie wyszedł rozdział5:)
Ja też nie uwierzę :P Ale chyba jakieś będą, jeśli ktoś jeszcze pamięta "los" :)
Współczuję bohaterom. Bardzo wzruszające jest to opowiadanie. Dam 5
To musi być straszne usłyszeć taką diagnozę, nawet jeżeli się jej spodziewamy 5
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
dość, że jest mi smutno to jeszcze bardziej mi smutno, smutno :( współczuje Łukaszowi, a temu dziecku już wogólę:( Tragedia koni tragedie jak ja tu kiedyś zobaczę szczęśliwe chwile to nie uwierze hehe ładnie wyszedł rozdział5:)
Ja też nie uwierzę :P Ale chyba jakieś będą, jeśli ktoś jeszcze pamięta "los" :)
Współczuję bohaterom. Bardzo wzruszające jest to opowiadanie. Dam 5
To musi być straszne usłyszeć taką diagnozę, nawet jeżeli się jej spodziewamy 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania