-

-

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • NataliaO 03.05.2015

    dość, że jest mi smutno to jeszcze bardziej mi smutno, smutno :( współczuje Łukaszowi, a temu dziecku już wogólę:( Tragedia koni tragedie jak ja tu kiedyś zobaczę szczęśliwe chwile to nie uwierze hehe ładnie wyszedł rozdział5:)

  • Majeczuunia 03.05.2015

    Ja też nie uwierzę :P Ale chyba jakieś będą, jeśli ktoś jeszcze pamięta "los" :)

  • Prue 03.05.2015

    Współczuję bohaterom. Bardzo wzruszające jest to opowiadanie. Dam 5

  • KarolaKorman 04.05.2015

    To musi być straszne usłyszeć taką diagnozę, nawet jeżeli się jej spodziewamy 5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania