Opowiadanie pojawi się wkrótce w wersji poprawionej.
-Autor: MajeczuuniaCzytano 385 razyData dodania: 03.05.2015
Średnia ocena: 4.4 Głosów: 5
Zaloguj się, aby ocenić22
I jeszcze jedno, nad którym zastanawiam się od początku mojego istnienia. Czy ktokolwiek tam w dole ma szansę mnie zobaczyć? - może tak, ale podobno zobaczyć można sercem. 5:)
Beda jeszcze jakies rozdzialy?
Ten wpis malo mi mowi. Kto to opowiada? Myslalam, ze Jula, a jednak nie? Czy to jakis Aniol?
Dałam 5 za ciekawe wplecenie takiej refleksji, choć też nie wiem kto to mówi. Może jego matka? Pewnie wyjaśni się w kolejnej części :)
Patrzcie jeszcze raz na rozdział 8 cz.2 to skojarzycie :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (5)
I jeszcze jedno, nad którym zastanawiam się od początku mojego istnienia.
Czy ktokolwiek tam w dole ma szansę mnie zobaczyć? - może tak, ale podobno zobaczyć można sercem. 5:)
Beda jeszcze jakies rozdzialy?
Ten wpis malo mi mowi. Kto to opowiada? Myslalam, ze Jula, a jednak nie? Czy to jakis Aniol?
Dałam 5 za ciekawe wplecenie takiej refleksji, choć też nie wiem kto to mówi. Może jego matka? Pewnie wyjaśni się w kolejnej części :)
Patrzcie jeszcze raz na rozdział 8 cz.2 to skojarzycie :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania