-

Opowiadanie pojawi się wkrótce w wersji poprawionej.

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • NataliaO 03.05.2015

    I jeszcze jedno, nad którym zastanawiam się od początku mojego istnienia.
    Czy ktokolwiek tam w dole ma szansę mnie zobaczyć? - może tak, ale podobno zobaczyć można sercem. 5:)

  • Neli 04.05.2015

    Beda jeszcze jakies rozdzialy?

  • Neli 04.05.2015

    Ten wpis malo mi mowi. Kto to opowiada? Myslalam, ze Jula, a jednak nie? Czy to jakis Aniol?

  • KarolaKorman 04.05.2015

    Dałam 5 za ciekawe wplecenie takiej refleksji, choć też nie wiem kto to mówi. Może jego matka? Pewnie wyjaśni się w kolejnej części :)

  • Majeczuunia 04.05.2015

    Patrzcie jeszcze raz na rozdział 8 cz.2 to skojarzycie :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania