Wierzę, że los jest strasznym dupkiem, który ma gdzieś szczęście tych wszystkich ludzi, który dostali od życia tragedię.
Chciałbym wierzyć - mam dziś rozklejony dzień, a teraz łezka jeszcze bardziej się kręci w oku, nie płaczę jednak szkoda mi takiej sytuacji w jakie znaleźli się bohaterzy. te fragmenty zapamiętam na dość długo; 5:)
Komentarze (3)
Wierzę, że los jest strasznym dupkiem, który ma gdzieś szczęście tych wszystkich ludzi, który dostali od życia tragedię.
Chciałbym wierzyć - mam dziś rozklejony dzień, a teraz łezka jeszcze bardziej się kręci w oku, nie płaczę jednak szkoda mi takiej sytuacji w jakie znaleźli się bohaterzy. te fragmenty zapamiętam na dość długo; 5:)
Kolejna wzruszająca część 5 :)
Super 5 ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania