-

-

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • BreezyLove 12.04.2015

    Podoba mi się to, w jaki sposób napisałaś ten rozdział :) 5

  • NataliaO 12.04.2015

    Coś pięknego 5:)

  • Majeczuunia 12.04.2015

    Dziękuję za komy. W tym rozdziale ukryłam troszeczkę podpowiedzi do tego, co się stanie, więc mam nadzieję że moi czytelnicy wyłapują te szczegóły ;) Kiedy czyta się to opowiadanie, trzeba dokładnie zwracać uwagę na zachowania i myśli bohaterów, bo później może być lekkie WTF?.

  • Prue 12.04.2015

    Kolejny rozdział napisany takim wierszem. Ciekawa propozycja. Słowa są bardzo wyraziste. Dam 5

  • Magda drzazga 12.04.2015

    Ekstra. Ogólnie cała ta opowieść bardzo mi sie podoba. Z niecierpliwością czekam na kolejne rozdziały???? daje 5

  • Majeczuunia 12.04.2015

    Lol Magda xd

  • Anonim 11.08.2015

    Jakaś odskocznia od normalnego stylu :O Bardzo mi się podoba. Zgadzam się z Nat i Prue :*

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania