Dziękuję za komy. W tym rozdziale ukryłam troszeczkę podpowiedzi do tego, co się stanie, więc mam nadzieję że moi czytelnicy wyłapują te szczegóły ;) Kiedy czyta się to opowiadanie, trzeba dokładnie zwracać uwagę na zachowania i myśli bohaterów, bo później może być lekkie WTF?.
Komentarze (7)
Podoba mi się to, w jaki sposób napisałaś ten rozdział :) 5
Coś pięknego 5:)
Dziękuję za komy. W tym rozdziale ukryłam troszeczkę podpowiedzi do tego, co się stanie, więc mam nadzieję że moi czytelnicy wyłapują te szczegóły ;) Kiedy czyta się to opowiadanie, trzeba dokładnie zwracać uwagę na zachowania i myśli bohaterów, bo później może być lekkie WTF?.
Kolejny rozdział napisany takim wierszem. Ciekawa propozycja. Słowa są bardzo wyraziste. Dam 5
Ekstra. Ogólnie cała ta opowieść bardzo mi sie podoba. Z niecierpliwością czekam na kolejne rozdziały???? daje 5
Lol Magda xd
Jakaś odskocznia od normalnego stylu :O Bardzo mi się podoba. Zgadzam się z Nat i Prue :*
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania