-

Opowiadanie pojawi się wkrótce w wersji poprawionej.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Magda drzazga 13.04.2015

    Będę sławna!!!

  • BreezyLove 13.04.2015

    Ten rozdział wyszedł Ci najlepiej według mnie. Było przyjemnie czasem zabawnie. Podobały mi się dialogi, nie były wymuszone tylko takie na luzie. Nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału i tego, kiedy Stefa powie Łukaszowi, że go kocha :) zostawiam 5, uwielbiam to opowiadanie ;)

  • NataliaO 13.04.2015

    Wszystko miało swój odpowiedni czas w tym rozdziale, zgadzam się z Breezy dialogi były gładkie i przyjemne w odbiorze. 5:)

  • Neli 01.05.2015

    Moim zdaniem opowiadanie jest ciekawsza niż niejedna książka, jaką czytałam.

  • Neli 01.05.2015

    ciekawsze*

  • Anonim 11.08.2015

    Młode umysły
    Mają pomysły XD
    Brechłam czytając ten rozdział ;D Ale tak końcówka... :(

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania