Ten rozdział wyszedł Ci najlepiej według mnie. Było przyjemnie czasem zabawnie. Podobały mi się dialogi, nie były wymuszone tylko takie na luzie. Nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału i tego, kiedy Stefa powie Łukaszowi, że go kocha :) zostawiam 5, uwielbiam to opowiadanie ;)
Komentarze (6)
Będę sławna!!!
Ten rozdział wyszedł Ci najlepiej według mnie. Było przyjemnie czasem zabawnie. Podobały mi się dialogi, nie były wymuszone tylko takie na luzie. Nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału i tego, kiedy Stefa powie Łukaszowi, że go kocha :) zostawiam 5, uwielbiam to opowiadanie ;)
Wszystko miało swój odpowiedni czas w tym rozdziale, zgadzam się z Breezy dialogi były gładkie i przyjemne w odbiorze. 5:)
Moim zdaniem opowiadanie jest ciekawsza niż niejedna książka, jaką czytałam.
ciekawsze*
Młode umysły
Mają pomysły XD
Brechłam czytając ten rozdział ;D Ale tak końcówka... :(
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania