-

Opowiadanie pojawi się wkrótce w wersji poprawionej.

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • NataliaO 08.05.2015

    ładnie rozmawia z córką, chciałabym aby mój tata mnie tak pocieszał i wspierał :( popłakałam się przez Ciebie; 5:)
    Ale wszystkie osoby, które były przy mnie zniknęły, pozostawiając po sobie ślady w postaci blizn na sercu. - bardzo podoba mi się to zdanie

  • Majeczuunia 08.05.2015

    Też bym chciała :) Ale jednak będzie szczęśliwe zakończenie, choć to wy będziecie decydować, co się w sumie stało. Dam pełne pole :)

  • BreezyLove 08.05.2015

    Smutno :( uwielbiam to opowiadanie :) 5

  • Neli 08.05.2015

    Tekst jak zwykle lekki, ciekawy. Nie moge doczekać się reszty rozdziałow. Zasłużone 5 ;)

  • Majeczuunia 08.05.2015

    Jutro postaram się wstawić ostatnią część. Pewnie kiedyś napiszę dwójkę, ale to w dalszych planach.

  • NataliaO 08.05.2015

    ciekawi mnie zakończenie :)

  • KarolaKorman 09.05.2015

    Ja też czekam na zakończenie, bo ciekawi mnie jak z takiej tragedii zrobisz to o czym piszesz. Oczywiście łezka mi pociekła 5 :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania