ładnie rozmawia z córką, chciałabym aby mój tata mnie tak pocieszał i wspierał :( popłakałam się przez Ciebie; 5:)
Ale wszystkie osoby, które były przy mnie zniknęły, pozostawiając po sobie ślady w postaci blizn na sercu. - bardzo podoba mi się to zdanie
Komentarze (7)
ładnie rozmawia z córką, chciałabym aby mój tata mnie tak pocieszał i wspierał :( popłakałam się przez Ciebie; 5:)
Ale wszystkie osoby, które były przy mnie zniknęły, pozostawiając po sobie ślady w postaci blizn na sercu. - bardzo podoba mi się to zdanie
Też bym chciała :) Ale jednak będzie szczęśliwe zakończenie, choć to wy będziecie decydować, co się w sumie stało. Dam pełne pole :)
Smutno :( uwielbiam to opowiadanie :) 5
Tekst jak zwykle lekki, ciekawy. Nie moge doczekać się reszty rozdziałow. Zasłużone 5 ;)
Jutro postaram się wstawić ostatnią część. Pewnie kiedyś napiszę dwójkę, ale to w dalszych planach.
ciekawi mnie zakończenie :)
Ja też czekam na zakończenie, bo ciekawi mnie jak z takiej tragedii zrobisz to o czym piszesz. Oczywiście łezka mi pociekła 5 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania